Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhessen miómával,...

13 hetes terhessen miómával, mennyire lehet szeretkezni a párommal?! Van e bármilyen veszélye a magzatra nézve?!

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tartanék attól hogy bevérzek!!!

Inkább elégít ad ki másképp;)

2013. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, amit az orvos mondott. Nyilván már voltál, és ha nem tiltott el titeket, akkor lehet, persze. Így ezt nem lehet megmondani, mivel mindenki egyéni, nem látunk beléd, nem tudjuk, hol helyezkedik/helyezkednek el a miómák, ezért biztos válasz nincs, csak az orvostól.
2013. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos konkrétan nem tiltotta meg, nem figyelmeztetett, akkor semmi akadálya nincs a szeretkezésnek. 40.hkm vagyok, szintén miómával. Nem okozott semmi nehézséget, egész végig szeretkeztünk min. heti 2x.
2013. máj. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. terhességemnél volt, de ha nem mondja az orvos, sosem veszem észre. Nem mondta, hogy nem szabad, és nem is volt semmi gond.
2013. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy miomával teherbe lehet esni
2014. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!