Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha 29 és 31 napos a ciklusom...

Ha 29 és 31 napos a ciklusom akkor mikor van peteérésem? Mikor a legjobb szeretkezni, ha babát szeretnék? 2 naponta akkor is?

Figyelt kérdés
Ha 29-es akkor elvileg már 4.-étől van pém

#peteérés #teherbeeséshez
2013. máj. 28. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A 12. naptól minden nap 1 szex egészen a 20. napig.

Így tuti nem maradsz le... és közben ezeken a napokon nézzél ovutesztet is.


Lehet h az első hónapban nem jön össze, da biztosan hamar lesz eredménye ha a hormonokkal is minden rendben.

2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31 vagy 29 mínusz a 14. nap.Elvileg ez a peteérés.De nem mindenkinek szabvány szerint van.Szerintem a naponkénti szex sem jó,én azt olvastam hogy 2 naponta ajánlott hogy a spermák is "frissüljenek".Elvileg a sperma 2 napig életképes marad a hüvelyben.Fontos lehet még,hogy szex után maradj fekve még vagy 10 percet,és ne tusolj azonnal.Remélem segítettem.
2013. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ès a 12.naptól is két naponta,mert azt is hallottam,hogy akkor naponta?
2013. máj. 30. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 naponta,mert a hímivarsejteknek is kell idő,ha minden nap szex van,állítólag kevésbé termékenyítőképesek.Ovu tesztet csináltál?
2013. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy lesz!2 naponta! :) nem csináltam még soha.ma vagyok a 8.napon.foggalmam sincs hogy kell használni,lehet ciki!
2013. máj. 31. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

2. és 4. válaszoló vagyok!Dehogy ciki!Ajánlott,így a tutira mész.Mondjuk akkor se maradsz le,ha 2 naponta szex van,ha van rá energia. :)

Nem biztos,hogy középidőben van peteérés,sőt az sem biztos hogy mindíg egyformán van.Azért szerintem érdemes megnézni egy ovulációs kalkulátort is.

2013. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!