Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9-36kg-s DÖNTHETŐ ülést...

9-36kg-s DÖNTHETŐ ülést írnátok nekem? Max.25 ezer ft-om van rá.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
25ezerért normális ülést nem fogsz venni,pláne ebben a kategóriában
2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo most en is ez a kerdes foglalkoztat,el kell mondanom hogy amikor en vettem a gyerekulest fogalmam sem volt hogy milyet kell valasztanom csak azt vettem figyelembe hogy megfeleljen az Eu kovetelmenyeknek...nem voltam elegge tajekozodott ez ugyben es most ott vagyunk hogy vennem kell egy masik ulest hala az egnek hogy nem tortent semmi balaeset eddig mert az az ules ami volt nem jo semminek epp hogy ules es a rendor nem buntet meg de vedelem kenyelem egyenlo a 0.Ra kellett jonnom lassan hogy kidobtuk a penzt foloslegesen a nelkul hogy elotte utanna neztem volna a dolgoknak.En azt ajanlom hogy ha nincs meg ra meg az osszeg inkabb varjatok vele es vegyetek 1 es jot plane a 9-36kg-os ulesek nem is annyira biztonsagosak es ha ebbol meg valasztotok egy olcsobb kategoriat akkor semmit nem csinaltatok azon kivul hogy kidobtatok a penzt az ablakon mert elobb utobb ra fogsz jonni hogy nem volt erdemes.A kisfiam hogy mar nagyobb utkozben el el alszik szegenykemnek sehogy nem tartotta a fejet hol elore hol oldalra dolingelt arrol nem is beszelve hogy semmi vedelme nincs.Ezert csak javasolni tudom hogy ne kovessetek el ti is azt amit mi.En most a cybex es a maxi cosi kozt vacilalok alvas szemszogbol nezve a maxi kenyelmesebb de viszont a cybex sokkal jobban tartja a donthetosegeben nem annyira jo mint a maxi de ez nem veletlen hogy nem igazan lehet donteni azokat amelyek az adac teszteken igen jol szerepeltek.Remelem segitettem
2013. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi de ezek teljesen haszontalan válaszok számomra:(((

Nem az volt a kérdés hogy légyszi győzzetek meg mért vegyek 50 ezer ft-os ülést vagy hogy jó e a 25 ezres...

2013. jún. 30. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Mi csak tanácsot adtunk de tessék vegyél 25ezrest,majd pofára esel,írd be a googliba mit szeretnél és válogass...
2013. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen igy van :(
2013. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves tőled de érted...a kérdésem nem az volt amit írtam előbb is...hanem más ha nem akarsz vagy nem értesz egyet, nem kell válaszolni....
2013. jún. 30. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos sokan le fognak pontozni, de nekem az a véleményem hogy addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér!Nekem sajnos 25e ft sincs az ülésre, egy régi kocsink van, de legalább nincs rajt hitel és megy, abba kellett vennünk egy ülést ugye.Nagyon sokat utánaolvastam én is a témának, és én is úgy gondolom ahogyan az előttem írók, de ha megfeszültem sem volt több pénzem 10e ft-nál az ülésre.

Ezért különböző aukciós vagy netes hirdetős oldalakon kerestem a minőségi de használt üléseket, nagyon odafigyelve arra hogy épp legyen! szép tiszta környezetből.Sikerült is szereznem nagyon áron alul egy ülés Maxi Cosi Priori XP, 2 hetes volt és nem tetszett a mintája az anyukának így eladta...

Egy próbát megér neked is, csak arra vigyázz tényleg hogy a hungarocell épp legyen (azaz balesetmentes), műanyagrészek egyben,nem töröttek.

Én nem bántam meg.

2013. júl. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, az elso ulésunknél mi sem tudtuk, mi mindenre kell figyelni, drágát mi sem akartunk, nem is biztos, hogy jol választottunk. a 9-36kg-s ulések nem a legjobbak szerintem, bármilyet is választasz, mikor a gyerek 5 éves lesz (20 kg korul), még beleul, de míre 36 kg lesz és iskolás, ugysem, és ulésmagosíto elég lesz...

A lányomnak most Espiro Optima Pro 9-25 Kg ulést vettunk, dontheto, jol zárt, a belsejében van szukíto betét kicsi babáknak. Használtan vettuk ismerostol, de újonnan sem vészesen drága, kb 30ezer korul lehet.

2013. júl. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt itt egy régebbi kérdés is, ott a Concord Trimax 9-36kg-t ajánlották, ez még dontheto, de ujan tobb,mint 25 ezer. A tobbi 9-36 kg nem dontheto, és nem is túl zárt oldalrol. Eloszor mi is ezt a kategoriát néztuk, hogy minél tovább használhato legyen, de már évek mulva ugy gondolom,a 9-25 a legpraktikusabb, ezért dontottunk másodszsor emellett. (utolso)
2013. júl. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!