Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corra B Hogyan kell...

Opel corra B Hogyan kell kivenni a hátsó ülést? (Két részletben is dönthető)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod adok linket ahonnan le tudod tölteni a corsa b javítási kézikönyvet.
2013. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném! :-)
2013. ápr. 11. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Privátban elküldöm, mert ide nem engedi a linket feltenni.
2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem engedi a linket, akkor az gyanús. Főleg úgy, hogy a nevében valami mediaizé van. Szóval, a privát üzid törlöm, tőled pedig nem fngadok több választ. Szevasz!
2013. ápr. 11. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.

Egyébként nézz utána, a m*diafire.com egy olyan oldal, ahová saját fájlaidat fel lehet tölteni, és ha a linket megadom valakinek akkor onnan minden gond nélkül le letöltheti. Ugye nem gondoltat hogy pendrive-on fogom elpostázni neked? Velem nem tolsz ki ha nem fogadsz el tőlem több üzenetet, legalább ne kell mégegyszer elküldenem a linket. Azt hozzátenném hogy a te butaságod miatt nem tudtad letölteni, ugyanis a B corsa javítási kézikönyvét pontosan 12-en töltötték már le előtted. De küldtem már másoknak más típusú kézikönyvet is.

Ha vírustól félsz vagy valami mástól akkor előbb megnézhetted volna hogy a m*diafire.com egyáltalán mire való, de biztosan sokkal egyszerűbb sötéten látni.

Na szevasz.

2013. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy vettem a fáradságot és készítettem az oldalról egy képet és odanyilaztam hogy hová kellett volna kattintanod.

[link]

2013. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 4

Találtam neked még valamit, ez egy tavaly év végén készített videó

http://www.youtube.com/watch?v=c5019eWkYVo

2013. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!