Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 4 éves lányom és az...

Lassan 4 éves lányom és az apja közötti viszony aggasztó. Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

A férjem heti 4-5 napot nem itthon tölt , messze dolgozik. Amikor nincs itthon akkor a 4éves(szeptemberben lesz) lányomnak hiányzik nagyon, van hogy pityereg is hogy mikor jön haza az Apa, és hogy mennyire hiányzik neki. A férjem is minden nap mondja a telefonban, hogy mennyire hiányzunk neki. Van egy 4és fél hónapos kisfiúnk is. DE ha itthon van az Apa, akkor a lányom szinte oda sem megy hozzá. Ma pl a boltba mentek, de a férjem tajtékzott és hozta haza a bőgő hísztiző gyereket, merthogy elcsavarog a boltba, nem hallatja meg őt stb. Egész nap egymásra duzzognak. Este férjem meg akarta volna beszélni vele a mai napot, de a lányom befogta a fülét , erre a férejm duzzogva hogy : jaj elmegyek itthonról a picsbe, ilyen gyökér lányom van...

Bementem a lányomhoz, és mondtam neki hogy apa most szomorú mert meg sem hallgatod, pedig szereted az apát. Holnap meg megint megy dolgozni erre a lányom válasza...: az jó ha megy dolgozni.Majd hozunk egy másik bácsit -gondolom aki majd az új apja lesz....

ezen köpni nyelni nem tudtam, az apjának el sem mondtam hogy miket mondott a lány.

próbálam mondani a férjemnek hogy ő az apa és ugyanúgy duzzog mint a 4éves...


Kérlek adjatok valami tanácsot( a megoldás az lenni ha az apa minden nap itthon lenne...)

Köszi hogy elolvastátok!!



2013. jún. 30. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6. Le a kalappal. 2×-esen is!!
2020. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mióta ennyire durva ez a helyzet?

A férjed sok éve távol van?

(Tudod, hogy apává válni nehezebb, mint anyává lenni, mert arra nagyon rásegít az a 9 hónap.

Az apáknak ez az érési folyamat kevésbé automatikus és több munkát igényel.

És néja segítséget!)

2020. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Várandósság plusz még a szoptatás.
2020. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!