Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a szakorvos megígérte,...

Ha a szakorvos megígérte, hogy küldi a tartós beteg igazolást akkor már biztosan megkapjuk, vagy a szakorvost is felülbíráják még?

Figyelt kérdés
Postán fog érkezni ,ha minden igaz.
2013. júl. 1. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a szakorvost nem bírálják felül, ha Ő kitölti akkor azt a MÁK-nak nincs joga megkérdőjelezni.

De hogyhogy postán? Én ilyent még nem hallottam. Nekünk ott helyben kitöltötte a doktornő a papírt.

2013. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyet még én se hallottam hogy látatlanba küldi aláirva....

Egyébként felülbirálhatják sajnos!

2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kórházi bentfekvés végén ígérte ,hogy majd küldeni fogja az asszisztens nőjével . Kik bírálják felül?
2013. júl. 1. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy az emelt csp igénylése nem számít új igénylésnek, csak a már meglévő módosítása, és ez miatt gyorsan is zajlik. Küldjem be a papírt, Ők meg küldik a pénzt. És így is volt.
2013. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van valami szakorvosi bizottság(a neten olvastam,nevek is voltak,de már nem tudom hol láttam...),és ők birálhatják felül.
2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi most leszünk 5 évesek és a prof azt mondta h csak akkor kell menni ha esetleg vmi baj van. ha nincs semmi akkor elég ha postán küldöm a papírt a tartós beteg igazoláshoz. Ő kitölti és küldhetem be.
2013. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!