Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ettől a nagy melegtől lehet...

Ettől a nagy melegtől lehet beteg és lázas a gyerek?

Figyelt kérdés

3éves kislányom reggel úgy ébredt fel hogy tiszta nyűgös volt,és a hőmérséklete 38,2fok volt. Este még semmi baja nem volt!

Kérdeztem fáj e neki valahol de csak annyit mondott hogy a pocija. Adtam neki Nurofent,és vizesruhát tettem rá. Attól hamar lement 36,8fokra a hője.

Azóta már kakált evett ivott,most úgy néz ki semmi baja!:) Mi történhetett,lehet még estére beteg?



2013. jún. 23. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy a melegtől lehet valaki beteg....
2013. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet vírus is, szerintem érdemes lenne holnap meglátogatni a dokit.
2013. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az időjárástól nem lesz beteg senki, maximum fejfájást okoz, de semmi képen sem lázat. Valami vírus lehet, én biztosan figyelném még akkor is ha napközben úgy tűnik jól van. Mondjuk nurofen után persze, hogy jól van, majd estére mire kimegy szerintem megint lázas lesz. Figyelgessed mert ez betegség és nem az időjárás.
2013. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én negyedik emeleti lakásban élek és itt bent 34-36 fok körül van. Ha nem iszok elég hűvös (nem hideg) folyadékot, akkor én is be szoktam lázasodni.
2013. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mintha az én 3 éves kislányomról írtál volna.


Éjjel felkelt, 2 óra múlva aludt csak vissza és reggel 37,3 volt a hője. Evett, ivott, jókedvű, 2-kor 38,6 volt a láza. Kapott algoflex baby-t, levitte, most 37 körül van. Jó a kedve, eszik, iszik. Holnap leviszem orvoshoz, vidd le szerintem te is.

2013. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A melegtől nem lehet lázas. Egy pár hetes kis csecsemő esetleg túlmelegedhet, ha fel van öltöztetve nagyon, és akár egy fokot is nőhet a hője, de egy kisgyerek már nem. Viszont most tombolnak a vírusok és sok egyéb gond. Nekünk pl. a mandulája volt begyulladva már 2*, úgy, hogy mi csak annyit érzékeltünk ,hogy lázas. Zt csak a doki látta, hogy piros a torka, és semmi más tünet nem is volt.
2013. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban van a kislányod?
2013. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen úgy néz ki jobban van! Tegnap lázas volt,de azonkívül semmi különös.

Én is arra gondoltam hogy a torka lehet begyulladva. Orvoshoz most nem szívesen vinném. Reggel 37,8fok volt a hője,úgy hogy este 9óra felé kapott lázcsillapítót. Most már nem látni hogy beteg lenne!

2013. jún. 24. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!