Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólsz hozzá, hogy a...

Mit szólsz hozzá, hogy a beteg gyerekes családok nem tudják fizetni a beteg kisgyereknek való (drága) élelmiszert és a lakbért a rezsivel együtt? (videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


A beteg, érzékeny gyermekeknek egy liter tej 300 forint.

Ha ezt megveszik a szülők hetente többször, hogyan marad pénzük a havi 60 ezer forintos fizetésből az 50 ezer forintos lakbérre és a 30 ezer forintos rezsire?


Videó, a kétségbeesett anyukákról, akiknek a gyerekeik, a jövő nemzedéke, fogja megsínyleni ezt az egész pénztelenséget!


[link]



2013. jún. 26. 20:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
34%
Semmit! Miért vállalt gyereket? Az ő nyűgje,vessen magára!
2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
60 ezres fizetésre nem kéne gyereket vállalni...
2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó fejek vagytok, az egyik embernek munkája sincsen, örülne ha egyáltalán lenne valamilyen munkája, a másiknak akinek meg van és kap 60 ezer forintot havonta már gyereket se merjen vállalni?
2013. jún. 26. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

A sima tej is 300ft, legalábbis a sparban :(

Én mindennap 2 l veszek.

2013. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúnak találom. De nekem is azért van csak 2 gyerekem, mert ennyit bírunk eltartani.
2013. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

elég szomorú, hogy olyan anyagi helyzetben vannak szülők, hogy vagy gyógyszert vesznek a gyereküknek vagy rezsit fizetnek...

nem a segély megvonásán kéne kiakadni, hanem azon, hogy nincs munkahely és milyen alacsonyak a fizetések.

szerintem nagyon nem jó oldalról lett megközelítve. ha büdös a munka az ország nagy részének, miből lenne pénz segélyre?

mi is most bukunk 50et, nem örülök neki, jól jött, félretettük miinden hónapban, de megleszünk nélküle is

2013. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
149 Forint a tej a SPAR-ban a legolcsóbb! NEM 300 Forint!
2013. jún. 26. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A 149 ft-os tej, nem tej, 1,5%-os valami. De nem is ez a kérdés, pontozzál csak le.

A számításod szerint egyébként a 149ft-os tejet megtudnák venni abból a bevételből, amit írtál?

Néztem a felső videót, a kis cigus gyereken adidas és eredeti nike cipő van. hm.....

2013. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

"elég szomorú, hogy olyan anyagi helyzetben vannak szülők, hogy vagy gyógyszert vesznek a gyereküknek vagy rezsit fizetnek... "


Ha egy gyerek tartósan beteg akkor jogosult közgyógyellátásra, úgy pedig olcsó vagy szinte ingyenes gyógyszerre.

Keresni kell mindkét szülőnek munkát és ha minimálbérrel számolunk is az 2 főre 120. ezer plusz 10 ezer adókedvezmény plusz 13 ezer családi.

2013. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irigy de 3 gyerekre a családi meg a gyes 103 ezer Ft mond a válaszoló, nekem két diplomával nincs ekkora fizetésem nettóba. Mégis megélünk.
2013. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!