Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet hogy a Libero comfort...

Lehet hogy a Libero comfort pelustól lett csúnya pelenkakiütéses a babám. Valakinek hasonlò tapasztalat ezzel a pelussal?

Figyelt kérdés
Elötte nem ezt hasznàltuk hanem másik márkát. Pár nap utàn h elkezdtük lett csúnya a bőre nagyon :-( most nem hasznàljuk azt. Lehet ettől vajon?
2013. júl. 2. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is épp a napokban jártunk így. :( Gyorsan vissza is tértünk a Pampersre.

Megmutattuk a doktor bácsinknak, azt mondta sok babánál okoz irritációt a Liberó.

2013. júl. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta ezt használom az ikreknél, semmi bajuk tőle. De biztos mindenki másra érzékeny.
2013. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ezt sajnos.A fiam is liberot használ születésétől kezdve,viszont pár hete csak ezt az új fajtát lehet kapni,ami fehér csomagolásban van.Nem tudom hogy csak a csomagolás más,vagy belül is.A minta mindenesetre más mint az előző,meg mintha vékonyabb lenne... 7-es kell neki,de a régiiből nem is találok sehol...tiszta piros pötty,vagy már inkább folt a feneke,meg oldalt végig,ameddig a pelenka hozzáér.(derék,fenék,combján felül).Nappal nagyrészt már nincs rajta,mert érik végre a szobatisztaságra,de éjjelre muszáj.
2013. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes...a lányom két éves, mindig is libero comfortot használtunk, de most először lett tőle nagyon csúnya pelenka kiütése! Lehet hogy van összefüggés.
2013. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi használtuk a lila nyuszis liberot attól semmi baja nem lett. De ettől a fehér csomagos komfort pelustól làng vörös volt neki és csúnyán hàmlott a bőre egy tenyérnyi részen. Utólag visszagondolva,ezért vakarta mindíg a derekát is szegénykém :-( mikor szebb lett a bőre megint ráadtam ezt a pelust és megint kipirosodott neki, akkor jöttem rá h ez a baj
2013. júl. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!