Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek orrtöréssel tapasztalat?

Gyerek orrtöréssel tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szombaton leesett valahonnan egy pad élére és vérzett az orra. Megnyugodott, elállt az orrvérzés, este mellette aludtam, nem volt se hányás, se szédülés. Azóta kérdezgettük, hogy fáj-e neki, nem. Tegnap este viszont végigsimítottam a kis orrnyergét (5,5 éves) és azon az oldalon, ahol beütötte, érzem a csontot, kidudorodik. A másik oldal sima. És a dudoros oldal fáj neki, ha hozzáérek. Ma hazafele bemegyünk a körzeti dokihoz, nézzen rá, de be vagyok parázva, mert a gyerekkori orrtörésnél három variácót olvastam, 1. helyi érzéstelenítéssel műtét, 2. sínbe teszik, 3. nem mozdult el a törésnél az orr és nem csinálnak semmit. Ha valakinek volt hasonló, megnyugtatna egy kicsit? Köszönöm előre is. (Nyilván a legjobban attól félek, hogy fájdalmat okoznak neki, ha esetleg helyre akarják tenni, vagy bármi...)

2013. jún. 18. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szanaszét tört az orrom 4 évesen. Altatásban helyrerakták. A legrosszabb élményem az volt a kórházban, amikor hazamenetel előtt kimosták. De az is csak kellemetlen volt, de hát kisgyerekként a kellemetlen dologból csináltam egy világfájdalmas sikítozós 10percet. :)
2013. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-) köszönöm
2013. jún. 18. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!