Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralni indulunk 2 éves...

Nyaralni indulunk 2 éves gyerekkel, mik azok a dolgok, amiket mindenképp vinnétek?

Figyelt kérdés
Gyógyszerek, víz, takaróját betettem, persze ruhák és ételt is....más valami?
2013. júl. 3. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Naptej, kalap, ùszògumi, játékok.:)
2013. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj, de jól hangzik! :)
2013. júl. 3. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Napsátor, mesekönyv, több váltás fürdőruha, karúszó-ha van-, több törölköző, papucs v szandál, ha még nem szobatiszta úszópelus vagy úszóbugyi
2013. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

-napernyő(gondolom strandoltok is)

-gyógyszerek(én bementem a dokihoz és megkérdeztem miket vigyek-bár mi külföldre mentünk)

-babakocsi(nekünk még 2 évesen kellett főleg mikor mentünk fel a tengertől és már nagyon fáradt volt nem bírt már sétálni

-játékok,motor,futóbicikli

-félsátor(ebben aludt ha éppen víz mellett ért minket az alvásidő)

-ventillátor(pokoli meleg volt a szobánkba)

-sötét pokróc vagy valami sötétítő(nem volt semmi sötétítő a szobánkba és a nappal együtt kelt a fiúnk mivel ő a sötét szobához van szokva(qva jó volt nyaraláskor reggel 5-6-kor ébredni)Legközelebb mikor mentünk már rutinos voltam és vittem sötét pokrócot meg csipesz és felraktam a szobánkba,jól is aludt a gyerkőc.

-hütőtáska

Meg még amiket az előző leírt:naptej,kalap vagy kendő,úszógumi vagy karúszó,sok-sok strandolós játékok.Most ennyi jutott eszembe hirtelen de ha még vmi eszembe jut írok!

2013. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

papucs, tartós tej, kakaó, keksz, játékok, kispárna, tisztálkodószerek, mosogatószer+szivacs, cumisüveg, műanyag tányér, pohár, fogkefe, babakocsi, utazóágy.

nem tudom, azt se írtad hova mentek :) nyilván mást kell bepakolni strandolásra meg mást városnézésre, szállodába vagy apartmanba...

2013. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alvóplüssök, vagy valami ( ha kell neki), naptej, karúszó, úszógumi, úszómellény, játékok, könyvek, ha kell még, akkor úszópelenka, csere fürdőruha, fürdetőszerek, strandsátor, kalap, az orvosi papírok, homokozó :) Mi 3 hét múlva megyünk.. Rengeteg holmit kell vinni magunkkal :( :)
2013. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg, az sem mindegy, hova, mennyi időre mentek :) Ja, és a babakocsit szerintem mi is visszük :)
2013. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én szúnyogriasztót is viszek mindig magunkkal. Olyat is amit a szobában bedugok, és olyat amit ráfújok a gyerekre.
2013. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Napozás utáni spray - mi imádjuk...

Ezúton én is megköszönöm a listát, lassan úgyis aktuális lesz, legalább nem kell agyalnom :D

2013. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még valami.. Mi viszünk porszívót is.. Orrszívót sem árt ( szerintem, ha viszel)
2013. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!