Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akik otthon vagytok a...

Anyukák akik otthon vagytok a gyerekkel, nem érzitek úgy, h szétrobbantok az unalomtól és a monotonitástól?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Unalom ??? :D A 9 hónaposom mellett olyan nincs. :) A monotonitást a házimunkában érzem. (Többet kell porszívózni, felmosni, port törölni, mint korábban mert kúszik-mászik, fogdos, nyalogat mindent. ) Inkább a korábbi gyakoribb felnőtt társaság hiányzik.
2013. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az unalomtól néha, a monotonitástól gyakran. Néha úgy érzem, bekötött szemmel is menne minden napi munka.


Augusztusban 3 éves lesz a fiam, most várom a kicsit, szóval egy darabig még tutira itthon leszek. Már az is programnak számít, ha bevásárolni megyek. :) Van ismerősöm, aki nem is érti, hogy hogyan lehet így élni, és szívesen felvilágosítanám, hogy ha annyi pénzem lenne, mint neki, én se lennék ennyit itthon...

2013. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első nem akarlak elkeseríteni, de ahogy majd járni kezd a gyerkőc, sokkal több dolgod lesz :) Értem, h van tennivaló mindig, de számomra baromi unalmas minden nap ugyanaz a robot. Elsősorban a házimunkára gondolok és a plusz pakolásra, takarításra.
2013. jún. 27. 18:42
 4/22 anonim ***** válasza:
Én sosem unatkoztam, és nem éreztem monotonnak a napjaimat, amíg itthon voltam a kisfiammal. Sajnos csak 2 évig lehetett, utána bölcsis lett. Mentünk erre-arra, csavarogni (nem pénzes helyekre). Nekem is inkább a felnőtt társaság hiányzott.
2013. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Dehogynem.... 1,5 éves múlt a lányom, októberben megy bölcsibe én meg dolgozni. Gondolkoztunk a kistesón, egy ideig nem is védekeztünk, de így utólag már örülök hogy nem lettem terhes.

Kicsi unalmas, amikor délelőtt 10kor már 30szor elmondtuk a kedvenc mondókáját vagy megetettük az összes plüsst :-) Igyekszem elvonni a figyelmét amikor nagyon unom már, de ha más nem érdekli akkor nincs sok választásom. Most szerencsére épp nagyon élvezi amikor takarítunk, szóval az is játék.


Ami nekem beválik: van napi 30-60 percem van, ami az enyém. Ilyenkor nem takarítok, nem vasalok, hanem olvasok vagy elmegyek biciklizni, elvonulok puzzle-ozni, ilyenek.

2013. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, h itt még menni se lehet sehova, az utcákon sétálni meg már unalmas :( Biztos bennem is van a hiba.
2013. jún. 27. 18:47
 7/22 anonim ***** válasza:
De így éreztem,fiam szeptembertől bölcsis azóta sokkal jobb,nem olyan monoton,bár ahogy egyre nagyon egyre jobb lesz,most 2 éves.
2013. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mi Budapesten lakunk, amikor jó idő van akkor nincs gond, sok jó hely közül választhatunk.

De amikor 40 fok van vagy zuhog az eső és majdnem elfúj minket a szél, akkor már nehezebb. Néha megyünk játszóházba, de az anyagilag nem fér bele minden nap.

2013. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Igen, borzalmas.

Pedig még csak 8 hónapos lesz a lányom, de egyedül nevelem, így nincs kiszállás sosem a mókuskerékből.

Néha azt kívánom, ha tudom előre, hogy egyedül maradok, nem vállalok gyereket :((

2013. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

17 hós. Engem csak az idegesít néha amikor naponta már ötödször pakolja ki ugyanazt a szekrényt és mindent szétdobál, ledobál, állandóan pakolok :-) De ez ezzel jár, csak néha besokall az ember.

Mi még szeretnénk kistesót, remélem összejön már végre és akkor még néhány évet itthon leszek.

Az sem lesz jobb mikor majd munka után esik haza az ember holtfáradtan.

2013. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!