Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok olyan vicces...

Mondanátok olyan vicces dolgokat amiket a ti vagy gyerekeitek mondtak kisgyerekként?

Figyelt kérdés
pl a kuplungot kuplunágernek, vagy a vegetát pagettának hívták. (ezeket én mondtam kicsinek) Vagy vicces gyerekkori sztorikra lennék kíváncsi :) írjatok minnél többen :)

2013. júl. 3. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom eléggé keveri a mássalhangzókat, a Nagyit például Gyagyinak hívja.

Ragozások: enyém, enyéd (=tiéd), őé (övé)

Másik lányom ezt úgy ragozta, hogy tiém (=enyém), tiéd...

A libikóka libimóka (ami jobb is mint az eredeti szerintem).

2013. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam mondta egyszer, hogy építsünk bunkót. Bunkert szeretett volna.

Ha megkérdeztük, hogy hívják apát, Ő egyből rávágta: .... Zászló. Hivatalosan László.

Piciként a ventilátor dandió volt neki sokáig.

2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

zokni=faffia

Ovis voltam, Apu hordott haza, és mindig bementünk a kocsmába. Ő ivott egy pohár sört, én egy üdítőt. Az oviban pedig megkérdeztem az egyik társamat az óvónő és Apu előtt, hogy te is szoktál járni a Fazekas kocsmába?:)

2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam a helikoptert sokáig helopitkernek mondta. A más valakit pedig máskinek mondja még mindig.
2013. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
2013. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
evőeszköz=eszkövököző (mert az úgy sokkal egyszerűbb)
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A darázs nálunk sokáig balázs volt.
2013. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2,5 éves.Pár hónapja kezdett el úgy "igazán"beszélni.A színeket szépen tudja már, de egy ideig a sárga "sárgány" volt.Az enyém helyett mindig "tiém"-et mond.

Az első igazi szétröhögöm rajta az agyamat sztori, az pont tegnap volt.Kérdeztük tőle, hogy ő mi?Válaszolta hogy lány.Kérdeztük, hogy öcsi mi?Mondta hogy fiú..engem is le lányozott, de mikor kérdeztük hogy apa mi, egyből határozottan rávágta, hogy "csávó"!! :-D Nagyon behaltunk a röhögéstől. :)

2013. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

libikóka=hipihoppá,paprika=paripka,pizsama=pimazsika,szemüveg=szemüg,labda,borsó=hoppá,hörcsög=szörcsögő,vakondtúrás=mókusásás,tengerimalac=vízidisznó,komposzt=kompót,szomszéd Réka=béka,szomszéd Márk=rák,beborult=barna idő van


Hirtelen ennyi-3 gyerkőc

2013. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ezeken olyan jót nevettem :D főleg azon hogy apa csávó :D Várok még ilyeneket!
2013. júl. 3. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!