Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek bejon a sarokba allitos...

Nektek bejon a sarokba allitos modszer 2.5-3 eves gyereknel? Tanul belole es elegendo fenyiteskent?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,mert akkor mondókázik, meg az ujjaival bábozik :D
2013. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, és a kukoricára térdepelés sem
2013. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Sőt kiröhög, és poénból is be áll a sarokba.Ellenben egész napos hiszti van, és egyszerűen semmi nem válik be.Konkrétan azért is sír, ha túl lassan pucolom a sárgadinnyét...hát még a többi..mindig nem..nem..nem..és nem!!!Mindennek ellen megy, sose csinálja amit mondok..de természetesen mindent csinálni akar amit nem szabad.Konkrétan már csak az elfenekelés maradt a repertoáromban, de sosem bántanám a gyerekemet, így marad a nyelés..már teljesen kikészültem..bocs csak tényleg kiborultam már nagyon.

30 hónapos kislány

2013. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lányom egy percig sem hajlandó ottmaradni,és nem tudok vele mit kezdeni meg nem verhetem!


Ja és 39hónapos!:D

2013. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megertelek 3-as, nalunk is nagyon sok az ellentmondas! 2.5 evesen tudja hogyan bosszantson es direkt csinalja hogy lassa meddig mehet el. Azt mondjak ez a dac korszak es vege lessz hamarosan. Mellesleg a sarokba allitas nekem se mukodik es engem is kirohog..
2013. júl. 5. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem sarokba állìtom, hanem büntiszékbe ültetem. Nálunk ez bevált, volt, hogy viccesnek találta a dolgot, azt hitte jó móka, hogy ő leugrik én meg visszateszem, de fél óra után azért kezdte unni. Mikor pedig előtte kezdtünk játszani a nővérével, ő pedig nem szálhatott be, mert büntiben volt, elég zokon vette és viszonylag hamar megértette, h nem éri meg rosszalkodni, mert akkor a kutya sem foglalkozik vele. Bár tudom, hogy még nem vagyunk túl a nehezén, mert csak 28 hónapos a fiam, de eddig ezzel a módszerrel sikerült elérnem, hogy egyáltalán nem hisztis, legtöbbször meg lehet vele beszélni a dolgokat.
2013. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem a sarokba állítom, hanem bezárom 3 percre a nappaliba. Gyerekrács van ott, szóval rálátok. "Gondolkozik", aztán kijöhet.

Nekünk bejön. Nagyon nem szereti, utána rendszerint lenyugszik.

2013. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is rácsukom az ajtót, és akárhányszor kijön bömbölve szépen visszakísérem. A szoba közepén visít, veri magát a földhöz. Volt hogy 2órát parádézott mire kijöhetett.

Nálunk ez jön be, rosszalkodik, megfenyegetem hogy akkor bünti, az esetek többségében abbahagyja.

2013. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem jön be, de pillanatnyilag semmi nem jön be azt hiszem...:-/

Ezt az időszakot túl kell élni, és utána jobb lesz...legalábbis én ezzel áltatom magam. :DD


34hós kiscsajom van, és már az őrületbe kerget főleg otthon, mások előtt megy olyan mint egy tünemény, nem értik, hogy mi bajom, miért panaszkodok, hogy kivagyok..azt hiszik én vagyk egy idegbeteg anya, aki nembír a gyerekével...kezdem elhinni..:-DD

2013. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!