Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen adtátok oda...

Mennyi idősen adtátok oda gyerekeiteket több napra más városban élő mamának? Hogy éltétek meg a távollétet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

6 hónaposan.

Szombat délelőttől vasárnap délelőttig volt nélkülünk,esküvőre mentünk.

Nagyon jól elvolt,így azóta havi egy hétvégét nagyszülőkkel van.

2013. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10 hónaposan anyósomnál, 2 éjszakára. Párom kapott egy 2 éjszakás wellness-kupont a munkahelyén, nem akartuk kihagyni. Előtte kipróbáltuk hogy ott aludtunk mind, de anyósom kelt hozzá, mi "Elbújtunk" a szobában. Semmi gond nem volt.
2013. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19 hónaposan, elvitték anyuék magukhoz, 3 éjszakát aludt ott, tőlünk 160 km-re, az első éjszaka nagyon rossz volt, aztán (és ezért olyan bűntudatom volt/van) élveztem, hogy egy kicsit nincs itt. Mivel nem sok ismerősöm lakik mifelénk, gyakorlatilag 19 + 9 hónapja állandóan vele voltam, egy légtérbe... Nagy szükségem volt már arra, hogy egyedül és a férjemmel legyek egy kicsit. Persze amint újra találkoztunk, zokogtam, olyan rossz volt nélküle... :) Ő viszont jól bírta, nem nagyon sírt, anyu kifárasztotta, hogy eszébe se jussak neki. :)
2013. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: én nagyon jól éltem meg. Persze gondoltam rá, de jól éreztük magunkat a férjemmel.
2013. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor velem van a gond, 3 évesek és egy napja vagyok nélkülük, de sírtam ma már többször. nincs kedvem csinálni semmit, mindenről eszembe jutnak. Holnap jönnek haza, ha kibírom, és eléjük nem megyek.
2013. júl. 8. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Férjed nincs veled? Nem szerveztetek semmi programot?
2013. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hétvégén volt közös program, strandolás, most egy hétig Pesten képzésen van. ezért vannak a gyerekek is mamánál hogy egyedül könnyebb csak a picivel itthon pár napig. ( mert van még egy pici babánk is). De rájöttem mégsem így a jó, olyan magányos vagyok. mehetnék nyugodtan sétálni, fodrászhoz, stb, de semmi kedvem.
2013. júl. 8. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy kérdező, hogy így hiányzik a 3 évesed :-)))

Ez azért lehet, mert most van először távol, megszoktad, hogy mindig együtt vagytok, de ez normális. Viszont gondolj arra, hogy a lehető legjobb helyen van a nagyszüleinél, egyre nagyobb lesz és szüksége van más ingerekre, tapasztalatokra, szóval fel a fejjel, 2 nap nem a világ.

2013. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Másfél éves kora óta megy 2 napra havonta a Mamihoz, egész nap mondogatja, hogy Anyuci is jön majd, meg ilyesmi, de nekem is kell pár nap, amikor meg tudok csinálni pl egy nagytakarítást. Amúgy meg mindig mennek bábszínházba, meg ilyesmi, szóval elvan.
2013. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 évesen aludt először a nagyszülőknél, aztán 2,5 évesen.

nagyon rossz volt, hiányzott, nem tudtam mit kezdeni magammal :D

most 3,5 éves, fél éve havonta 2x-3x alszik 1-1 éjszaka máshol és élvezem, teljesen megszoktam a dolgot :D

3 éves korában átbillent ez az érzés :) most várom, hogy egyszer 2 éjszaka legyen, mert még egy teljes napom nem volt, ugye egyik nap viszem, másik nap hozom, így alig pár óra marad a magányomnak :)

2013. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!