Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen adtátok oda...

Mennyi idősen adtátok oda gyerekeiteket több napra más városban élő mamának? Hogy éltétek meg a távollétet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen "rosszul voltam" én is az első alkalommal... :D

Nálunk másfél évesen volt, aztán a másodiknál kevésbé rossz, a harmadiknál meg mégkevésbé, stb.. Most 3 éves és néha jól esne, ha a mamához menne!!! Nekem is van mellette egy kicsi babám és jó érzés csak vele 2-esbe is lenni!. Hidd el meg lehet szokni, hogy néha-néha mamánál alszik a gyereked, bár mondom, az első alakalom nekem is szörnyű volt!

2013. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Még soha nem volt egyik mamánál sem egyedül.4 éves kisfiú.

Egyszer 2,5 éves volt amikor ott voltunk mamánál de én beteg lettem nagyon 40 fokos láz majdnem kórházba kerültem.

Anyukámnál gyógyultam 3 napig.Nagyon beteg voltam.

A kicsi addig a anyósoméknál volt.De nem egyedül.Férjem is ott volt.Negyedik nap hajnal 5 kor telefonáltak,hogy belázasodott a gyerek és már 1 órája értem sír....menjek.Mentem.Vittük dokihoz.


Most tervezzük,hogy mamánál lesz 2 napot.A gyereknek nem lesz probléma.Nekem annál inkább.

A mamánál van sokszor a másik két unokája is és annyi baleset történt már velük amikor a mamával voltak,hogy meg sem lehet számolni.Ezért aggódom nagyon.

2013. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!