Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők! Milyen...

Kisgyerekes szülők! Milyen játékaitok vannak a kertben, amelyekkel szívesen játszanak a gyerekek? És mi az, ami nem vált be? (Hinta, csúszda, homokozó, stb. )

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a homokozó a nagy sláger.

Van több járgány, taxi, motorok, traktor, bicajok, futóbringa, ..

Csúszda jelenleg még csak kisebb méretű van, az 5 évesemnek már kicsi, de a pici imádja.

Van egy ilyenünk is, ezt is szeretik: [link]

Ha nem fúj a szél, akkor sátrat is szoktam nekik állítani mászó alagúttal.

2013. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Homokozó, csúszda, kisház, amire fel lehet mászni, kötél, amin lehet mászni, hinta, trambulin... Mindet szereti, de nyáron a kedvenc a medence. :)
2013. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nálunk a homokozó és a hinta az abszolút sláger

csúszda nálunk is csak pici van, azt akkor használják, ha kitör rajtuk a versenyszellem és versenyben csúsznak

van még nagy trambulin, az első évben imádták, most akkor mennek bele, ha több gyerek is van nálunk

emellett van egy felfújható "ugráló", dühöngő, azt is szeretik, lehet vele borulni, gurulni, majd ismét felállítani, bele vagy rámászni, jó móka

2013. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

A hinta annyira alap, hogy ki is hagytam a sorból.

Trambulinunk egy kicsi van, nem igazán szeretik.

És ami most új, az a forgó. Egy sima, vékony vascsövet ásott le a férjem jó mélyre. Imádnak körülötte körbe-körbe futni, forogni. Sokszor úgy játszunk, hogy én fogom a csövet, valamelyikük meg a kezemet és úgy futunk, pörgünk.

2013. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

kész játszóterünk van :/

(1,3,5 évesek)


medence, 1 babahinta, 1 laphinta, 1 duplahinta, homokozó, trambulin (picike) csúszda, labdák, dömperek, van egy ugrálóvár, de azt csak alkalmakkor állítjuk fel, kismotorok, triciklik, biciklik, rolik, taxi, aszfaltkréta, locsolók, nem is tudom, már a pakolásból áll az estém :D

2013. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, ment a zöld kéz!

Utolsó, ezt mind használjátok is?

2013. júl. 9. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:

persze :)

úgy néz ki a délután, hogy medencézik a két nagy, a csúszda oda van állítva (rendes, nagy süllyesztett medence), csúsznak be a medencébe :D

majd mikor már fáznak, mennek hintázni vagy homokozni, majd ha ezeket megunják akkor a legnagyobb biciklire pattan, a középső utána rolival, a kicsi meg taxival próbálkozik :D

legalábbis a héten ez a sláger, van amikor motoroznak, de krétázni is imádnak :)

mindenre van hely szerencsére :)

ja meg a locsolós elmaradhatatlan, minden este velük locsoltatom meg a paradicsomokat, olyan lelkesen csinálják! :D

a legkisebb meg még szeret az autókkal játszani, nagy dömperbe töltött ma vizet és pakolta tele labdákkal :)

2013. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A medencének külön örülök, mert épp az volt az egyik dilemmám, hogy legyen vagy ne legyen. Nektek milyen van, ha megkérdezhetem? Méretre, formára. Bevált?
2013. júl. 9. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

ovális medence, teljesen földbe süllyesztett, 160 mély, széltében olyan 2m, hosszában nem is tudom, 4-5m lehet, nem olyan nagy, úszni azért nehéz benne, de pancsolni szuper :)


viszont biztos, hogy kevésbé mélyet, kicsit nagyobbat és lépcsőset csináltatnék. tudom, ami mélyül, így a gyerekek is tudnának rendesen pancsolni.

pl. nem tudnak labdázni, mert karúszós karukat nem tudják ugye felemelni :)

most már mondjuk nagyobbak, de mikor kicsik voltak elég körülményes volt a be--ki mászás 2 gyerekkel, a csúszós létrán, szóval praktikusabbnak tartom a fokozatosan mélyülős vagy nagy, széles lépcsős medencés gyerekek mellett :)


ja és persze azzal jár a medence, hogy soha, egy percre nem lehet őket kint hagyni, tehát ha pisilnem kell vagy kell egy zsepi, akkor mindenki bejön velem

2013. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nállunk van Apa álltal fából készített homokozó,annak négy sarkából vastag farönk és azon egy kis fa házikó ablakokkal,ajtóval!Oldalt lépcsőn lehet felmenni a másik oldalán lecsúszni(3 m-es csúzda) Erről ha megtalálom a fotót belinkelem ha kell!

Ezen kívül:Nagy medence amiben mi is fürdünk vele,kis kör medence ha csak ő egyedül fürdik vagy valamikor ebben vannak a sok kis színes labdái víz nélkül!Van egy kicsi csúzdánk is ami be van állítva a nagy medencébe és csúszkálhat bele,ezt mondanom sem kell nagyon élvezi!Ilyen:

[link]


Aztán rengeteg járgány:motorok,pedálos-utánfutós traktor,gokart,roller(kis-nagykerekű)tricikli,dömper,ráülős markoló,labdák tömkellege,ugráló labda,ugráló csacsi,talicska,fűnyíró,homokozócuccok,strandcuccok,játék babakocsi,kicsi trambulin stb!

Azért azt hozzá kell tenni,hogy ezeket szinte mind a helyi piacon vettük potom pénzért pl a ráülős markolót 2 hete vettem 700 ft volt!Ehhez hasonló:

[link]


Most mérleghintán gondolkozok vagy egy nagy hálós trambulinon!

2013. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!