Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek iskolába megy a gyermek...

Akinek iskolába megy a gyermeke szeptembertől, bevásárolt már a sulira? Vagy ráér még a dolog?

Figyelt kérdés
Az én fiam is kezdi az iskolát,de még nem vettünk meg semmit gondoltam talán lesznek akciók majd augusztusban mikor már közeleg a suli...Van olyan szülő,akitől hallottam,megvették pl. már az iskolatáskát és nem is olcsón...
2013. júl. 9. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Két napja vettük meg a táskát, és pár füzet, egyéb holmi is megvan már. Nem akarom az utolsó pillanatra hagyni.
2013. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven ráér, ha anyagilag úgy jobb, akár részletekben is megveheted. Ha pedig nem akarod elaprózni, akkor egy délelőtt alatt lezavarod az egészet. Évnyitóra jó ha megvan minden, én volt hogy egy nappal azelőtt berobbantam a két tanszerlistával a kezemben a papírboltba és fél óra alatt összekapkodtam amit kell.


A táskával az a gond, hogy ha most megveszed, akkor lehet, hogy tanévnyitóig láttok jobbat/olcsóbbat.

2013. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Táskát, tolltartót, tornazsákot, uzsonnás csomagot, tisztasági csomagot, pár füzetcímkét már korábban, még tavasszal megvettünk. Hercegnős mindegyik, és akkor volt ott, ahonnan rendeltük, így nem akartunk vele várni, nehogy esetleg elfogyjon. Pár mappát és füzetet is kapott már ajándékba, de a nagyja még hátra van.
2013. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sürgős, de tk. mindegy, mikor veszitek meg. De szerintem nagyon fontos lenne, hogy a gyerekkel együtt vedd meg, és választhasson. Sokat számít, hogy "készül" rá, lelkesedik, válogat.
2013. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Két hete volt a szülinapja, arra kapott "iskolás nagyfiús szobát" vagyis lecseréltük a régi bútorokat, több polc került a szobába, és egy íróasztal természetesen.

Az iskolatáskát, kiegészítő táskákat vettük meg neki (valóban brutális ára van.... ) mást még nem, de tervezzük, hogy jövőhéten lepasszoljuk a kistesókat és elmegyünk vásárolni. Nagyon várja :)

2013. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresztfiam karácsonyra kapott feltöltött tolltartót (kb 5e ft volt)amire vigyáz ügyesen,aztán most ballagásra vettem neki iskolatáskát,ami 14 e ft volt.Remélem 2 évet kibír.....És augusztusban vásárolnak be tesómék a maradékot.
2013. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!