Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok. Ötödikes. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok. Ötödikes. Van egy fiú 14 éves, nyolcadikos. Régebben (szeptembertől decemberig) nagyon odáig voltam érte. Aztán felfogtam, hogy nyolcadikos, és hogy teljesen reménytelen a dolog. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy másfél éve a neten (nem facebookon. Gyerekoldalon.) dumáltunk szinte mindenről. Év elején az ő sulijukat és a mienket összevonták, ezért szinte mindennap láttam. Neki volt fent képe, nekem nem. Én tudtam, hogy ki ő, ő nem, hogy én ki vagyok. December 7-én mertem először ráköszönni, mert nagyon féltem és izgultam. Azóta mindennap köszönünk egymásnak, de csak neten dumálunk.

Sok közös van bennünk, szinte ugyanúgy látjuk a világot. Rocker fajták vagyunk mindketten (igen, szerény rocker. Egy szál cigit nem szívtunk el életünkben. Pia, drog soha még eszembe se jutott. grr...)

Ő az a fajta tizennégy éves, aki gyerekként viselkedik. Nem képzeli magát nagy gyereknek. Én sem magamat. Szeretek gyerek lenni.

Nem tudom, vagyis nem merem magamnak bevallani, hogy újra tetszene. Ugyanis hogyha (ami teljességel lehetségtelen (by: Barney) de esetlegesen) én is tetszek neki. Sőt!, mi több járni szeretne velem, én nemet mondok. Azt hiszem azért, mert félek a szerelemtől. A csalódástól. Egyszer úgyis vége lesz. Szerintem egyedül fogok meghalni. Szerény véleményem szerint nincs olyan, hogy "igazi", csak mese az egész. Csak azt nem értem, hogy akkor miért tetszik :S Ez így nagyon gáz...

Egyébként nagyon rendes fiú. Félévkor kemény négy négyese volt, a többi mind ötös. Nekem egy négyesem volt...

Amúgy a többiek szerint elég nyomi, érdekes feje van, de szerintem nagyon nagyon nagyon helyes.


Szóval így a végére, fogalmam sincs, hogy mit érzek. Lehetséges felvetés lenne, hogy ez csak egyfajta rajongás...(?) Nem tudom. Légyszíves normális válaszokat írjatok. Tudom, hogy sokak úgy vélik, menjek vissza barbie-zni. Köszönöm szépen, nem élek a lehetőséggel (inkább az a legózós típus vagyok).

Utolsó tanácstalanságomban írok erre az oldalra..

Előre is köszönöm az esetleges válaszokat, tanácsokat és véleményeket!



2013. febr. 9. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg gyerek vagy még, de ez egyáltalán nem baj. Beszélgessetek tovább, egy jó barátság is kialakulhat közöttetek. Nem fogsz egyedül meghalni, ez butaság. De az is igaz, hogy NEM 12 évesen fogsz találkozni az életed nagy szerelmével. :)
2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszi:D :) Csak azt nem értem, hogy ez mi amikor én nem szeretnék szerelmes lenni. Meg azt se szeretném, hogy úgy komolyabban tetsszen valaki. Gyerek szeretnék maradni, addig ameddig tudok, nem ezzel foglalkozni. Csak az a baj, hogy nem értem magamat. De köszi a választ:)
2013. febr. 9. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
én ismertem olyat hogy egy 13 éves egy 8 évessel járt :D a kis pedofil :D
2013. febr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az ömm...érdekes:D De itt "csak" 2 év van...
2013. febr. 10. 08:39
 5/22 anonim ***** válasza:
hát én is 12 éves lány vagyok...és én is egy 8.-os fiúba vagyok/voltam szerelmes(énse tudom eldönteni hogy ez most szerelem vagy sem)...csak annyi hogy az a fiú meg tesóm legjobb haverja:D én viszont mostanra már kezdem feladni...hogy ebből nem lehet semmi...ezt gondolom..én is "rocker fajta"vagyok ahogy te is írtad..de szerintem ne add fel!látszik az írásodból is különben meg hogy értelemes vagy(meg ahogy látom írtad is hogy csak 1 4-esed volt).És nem tudom hogy vagy barátnő terén de,ha mindig a barátnőiddel lógsz,akkor a fiú nem nagyon tud téged leszólítani...érted mert hát ott a barátnőd/barátnőid így még is csak nem előttük akar veled beszélgetni..érted.Meg amikor köszönsz neki akkor mosolyogj!:) ;)
2013. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszod. :) De tényleg. Neked sok sikert a fiúhoz! Remélem lesz belőle valami :) Azt hiszem igazad lehet. Mindig a barátnőimmel vagyok. Ritka az, hogy egyedül lennék. Erre, még nem is gondoltam, köszi :) És természetesen mindig mosolygok rá :)
2013. febr. 16. 21:07
 7/22 anonim ***** válasza:
nincsmit;)
2013. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem,csak kezd a szervezeted,személyiséged változni,kezdenek vonzani a srácok és most épp ő a soros..

Üdv néked édes kamaszkor!

Ahogy te is írtad,még gyerek vagy így nem vonhatsz le ilyen messzemenő következtetéseket az élettel kapcsolatban..egyszerűen nincs értelme.

Felesleges ilyeneken gondolkodni,hogy "szeretem?járjunk?"... beszélgessetek és lehet,hogy 16-17 évesen akár lesz is valami köztetek.

2013. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként kemény,hogy egy ötödikes lány magasan felülmúlja a fogalmazásával, helyesírásával az itt lévő felnőtt egyedek jó részét :DDD


(8. voltam)

2013. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Oké...köszöntem. Szeretem az emberek megoszló véleményeit :)
2013. márc. 4. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!