Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem kemény a kaka mi...

Ha nem kemény a kaka mi okozhatja mégis a fájdalmas hosszan eltartó és végig sírós kakilást tapasztalatotok szerint?

Figyelt kérdés

gasztron, allergológián voltunk

ott nem mondtak semmi előrevívőt


2013. júl. 11. 04:57
1 2
 1/12 gömbicica ***** válasza:

"A gasztroenterológia az emésztőrendszerrel, illetve annak betegségeivel foglalkozó tudományág, a belgyógyászat része. Gyakorló orvosai foglalkoznak endoszkópiával, azaz a testüregek: a gyomor, a vastagbél, a vékonybél, az epecsatorna tükrözéses vizsgálatával."

PROKTOLÓGIÁRA NEM KÜLDTEK EL????


Formált a székleted? vagy pépes "totty"?

Akkor mész csak WC-ra ha érzed, hogy kell,

vagy elmész mondjuk reggel felkeléskor, és csak várod a csodát, és erőlteted? vagy mi? Vérzés, aranyér nincs?

2013. júl. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem küldtek sehova tovább

semmi formája nincsen, egy maszlag az egész

a két éves lányom a szegény akivel történik ez :((((((

2013. júl. 11. 05:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy pszichés háttere van, ilyen korban előfordul elég gyakran. A kakilásnak különleges jelentése/jelentősége van a kisgyerekekeknél. Ha minden szervi bajt kizártak, érdemes ennek is utánanézni.
2013. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gömbicica ***** válasza:
pelenkás még? vagy bilis?
2013. júl. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

általában bilizik, de van pelusa is még

ránéztek csak két szemmel, ezzel nem tudom, hogy kizártak-e bármit is

hogyan milyen vizsgálatokkal, mit zárnak ki ilyenkor?


más dolog miatt voltunk allergológián, ott nem lett semmi pozitív

2013. júl. 11. 06:40
 6/12 gömbicica ***** válasza:

3/5 megközelitése esetleg nem mondd valamit?


kistestvér nem született mostanában?

nincs a saját kakijával kapcsolatban valami szemmel is látható rossz, vagy más érzése a gyereknek?

gyerekorvos nem mondott semmi kézzel foghatót, hogy merre indulj el?

pszichológus esetleg?

magától szól a gyerek, (tehát érzi) hogy széklete lesz? és utána "kotlik" még sokat, vagy csak ugy leül és várja mi lesz időnként?

Bocsánat, ha hülyeségeket kérdeznék, de hátha bejön valami fogódzó.

2013. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem sajnos, mi az a 3/5?
2013. júl. 11. 06:51
 8/12 A kérdező kommentje:

karácsony óta van ez és semmi nem történt, ami nagy hatású lehetne...de kisebb se nagyon, hétköznapjaink vannak.....

semmit nem látok rajta, hogy zavarná a kakijába...magától kezdte azt is, hogy ha nincs rajta pelus, akkor ráül a bilire

annyit látunk rajta eleinte, hogy állva, ahogyan pelusba szokta, erőlködve próbálkozik...aztán már utána sír és visít

laevolac, kúp amit használunk, de így is előjön a probléma

fejlesztőpedagógus nem mondott semmit a kakilásra, azt mondta, h okos kislány( ez februárban volt)

KÖSZÖNÖM A KÉRDÉSEID!

2013. júl. 11. 06:54
 9/12 gömbicica ***** válasza:

bocsi rosszul irtam. 3-as válaszolóra gondoltam.

"Lehetséges, hogy pszichés háttere van, ilyen korban előfordul elég gyakran. A kakilásnak különleges jelentése/jelentősége van a kisgyerekekeknél. Ha minden szervi bajt kizártak, érdemes ennek is utánanézni."


HA LESZ VALAMI ÖTLETEM MEGKERESLEK. ÜDV. :-)

2013. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Proktológiára szerintem is el kéne mennii... Van asszem gyerek rendelés is. Ha ott kizárják a szervi bajt, akkor valószínűbb a pszichés.


Nekem mondjuk szülés után volt problémám és kisebb műtét is kellett, akkor fájt nekem minden egyes nagy wc... :( De a proktológus helyrehozta. ;)

2013. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!