Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen fogja már...

Mennyi idősen fogja már átaludni az éjszakát?

Figyelt kérdés

A kisfiam egy éves múlt!

De éjszaka még mindig felkel! Többször is! Ebből egy alkalommal eszik! Nagyon ki merít ez az egész! Napközben pedig a házi munkát csinálom így nagyon ritkán van időn pihenni!

Mikor kissebb volt jobb alvó volt! Mára már van úgy hogy éjszaka fel kel éjfél-1 óra körül és 3ig vissza sem alszik! Van még valaki ilyen helyzetbe!! És van aki volt így?!? Ha igen mikor "nőtte" ki?


2013. júl. 13. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A fiam 3 éves múlt és még mindég felébred.Visszakell fektetni és alszik tovább.A lányommal ugyan ez volt.Ö 3 éves korától alussza át az éjjeleket.A fiamnál ez még nem történt meg.El hiszm,hogy kimerítö.Èn már 6 éve nem aludtam át normálisan az éjszakát.....

Csak bele kell szokni. :)

Mellette én dolgozom,háztartás,plussz kert.....

2013. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tiéd!!! Remélem hamar belerázodom ebbe!! Mert ezt az ül szokását nemrég vette fel! Addig evett vagy épp ivott és aludt tovább!!
2013. júl. 13. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A lanyom 15hosan aludta at eloszor, ekkor hagyta abba az evest, aztan ha ehes volt akkor meg kelt. Majd jott egyidoszaka, amikor felkelt jatszani, de en ilyenkor nem szoltam hozza, kapcsoltam ejjeli fenyt es ugy tettem mintha aludnak. Nem is sirt aztan ket ora mulva elaludt, aztan ez az elalvas rovidult es ki is maradt a keles. Ha megteheted probald ki te is hogy szo nelkul, sotetben eteted meg, hatha sikerul, ha nem alszik vissza akkor se szolj hozza, max, simizd meg
2013. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam! De addig sír míg nem kapcsolom fel a lámpát! Nem tudom mitől lehet ez! Remélem minnél hamarabb túl jutunk ezen az egészen!

Köszönöm mindkettőtök válaszát! :)

2013. júl. 13. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld mrg,hogy magad mellé veszed.Nekem ez vált be.

Mikor ébred a fiam oda jön mellém vagy épp én megyek hozzá.Van,hogy elég ha vissza fektetem,ha nem többször ébred jön mellém,hogy mind a ketten aludjunk.

Ezt is kinövi.Növéreméknél ugyan ez volt.A fiuk 6 éves korára kinötte! :)

2013. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyon gyenge kis ejjeli feny a szobaba talan meger egy probat. Nekem 15 honaposan kezdte el ataludni az ejszakat aztan 4 honap mulva ismet ebredezett..egyszer hulla faradtan altattam es bealudtam a kisagy mellett a kislampa egve maradt aznap nem ebredt masnap bekapcsolva hagytam es azota nagyon ritkan ebred fel..de akkor is eleg bemenni megsimizni..
2013. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 5.5 hónapos a kisfiam, de nemrég tettem fel hasonló kérdést! Ő hajnali 2 körül ébredt, és 1.5-2.5 órát maradt fent, játszott....Eddig nem csinálta ezt, felébredt enni v. inni, és aludt is tovább. Kb. 1.5-2 hétig csinálta, mikor rájöttem, h valószínűleg melege van. Na az utóbbi két éjszakát végigaludta, fel sem kellett kelni hozzá, 2x hallottam csak a hangját, de visszaaludt...

Nálatok nem lehet ez, h melege van, megébred, és nem tud visszaaludni? Csak egy tipp, hátha...

2013. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az biztos hogy melege van!! De már így is csak egy kinyúlt kis pólóban alszik kitakarózva! És melle nem ttem alszik szóval nem tudom! Kipróbálok pár dolgot! :)
2013. júl. 14. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!