Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mi előzte meg a...

Nálatok mi előzte meg a járást? Lehetett sejteni, hogy a pici elindul?

Figyelt kérdés

Az elinduláshoz feltétlenül tudnia kell a babának kapaszkodás nélkül megállni vagy ácsorogni?

Nálatok hogy történt az elindulás, miket tudott már előtte?


2013. júl. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapaszkodott már inogva az ágy szélébe, vagy a fotelnél, egyszer-egyszer elengedte a kezét, de gyorsan visszarakta kapaszkodott tovább. Egyszer csak gondolt egyet, pont a dohányzóasztalnál állt, és elszaladt hozzám, de pont elég volt ennyi lépés, mert a végén már lendületbe volt és el bírtam kapni. :) Azóta rohan :)
2013. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden mellett setalt de soha semmit nem engedett el, aztan egyszer elcsaltam magamhoz, meg aznap atsetalta a szobat azota is szepen megy szinte sose esik el
2013. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták az okosok, hogy nem fog járni, amíg nem áll meg kapaszkodás nélkül. Erre a kisasszony rácáfolt. :) Soha, egy másodpercet sem állt kapaszkodás nélkül. Aztán egyszer csak megfordult a kanapénál, kezében a hálós, 100 darabos kislabdáival (ebbe kapaszkodott :D), s elindult. :) Tehát mi előbb jártunk, utána álltunk. :D
2013. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek sétált a járás előtt úgy a babátok, hogy előre ment (tehát nem oldalazva) és egy kézzel kapaszkodott? Nekem még nem csinálja a kislányom.
2013. júl. 21. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!