Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ez normális?

Szilvi01 kérdése:

Anyukák! Ez normális?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos múlt, egy ideje azt vettem észre, hogy az egyik kedvenc játékát egy zenélő kis tvt ami nem is működik már, csak pörgeti van h fél óráig! Eddig nem zavart de most elkezdtem beparáztatni magam h mi van ha autista? A kismotor kerekét is pörgeti, rendeltetésszerűen nem használja még. Egyébként már mond pár szót, pápát int, mutogat. Aggódjak?

2013. júl. 20. 21:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Nevére is hallgat, és szemkontaktus is van. Kötődik nagyon pl a nagyszülőkhöz is,
2013. júl. 20. 21:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nincs vele semmi baj.
2013. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy éves gyerek most ismerkedik mindennel,főleg a motor kerekét szeretik,nem kell mindenből arra gondolni,hogy autista.
2013. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idos koraban az en kisfiam minden autot a hatara forditott es a kerekeit porgette, most mar majdnem harom eves okos nagyfiu:-)
2013. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik nézni a pörgő dolgokat, ez normális. Egy csomó játék erre épül, pl. búgócsiga. Én is imádtam, és nem vagyok autista. Mostanában minden 2. gyerekre ezt mondják, úgy látszik megy ki a divatból a hiperaktív...az a baj, hogy félinformációk alapján ijesztgetik egymást az emberek.
2013. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják funkcióörömnek, és teljesen normális. :)
2013. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NE aggódj, ez teljesen normális ebben a korban!!!

(autizmusban érintett szülő)

2013. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, csak első baba és néha kicsit túlaggódom a dolgokat..De most megnyugodtam:)
2013. júl. 21. 21:31
 9/9 counter válasza:
én 12 éves vagyok és ha nincs net akkor néha én is csinálok ilyet,ne aggódj
2013. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!