Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem értem ki hogy érti hogy...

Nem értem ki hogy érti hogy elaltatni kell a gyereket?

Figyelt kérdés
akár 2 éves akár 5 éves gyerekröl van szó?mit értenek ezalatt? nem ugy van hogy este pl 9 kor villanyt leolt puszi és találkozunk reggel? mert kicsi babaát okés hogy alatatjuk én is azt teszem de egy 3 éves már nem altatgatok se nappal se éjjel saját ritmusa van
2013. júl. 23. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én altatáson azt érteném, ha segítség kell neki az elalváshoz, tehát ott vagy mellette és aktívan ringatod, mesélsz vagy simogatod, amíg el nem alszik vagy fogod a kezét.

Az én gyerekem lassan 3 éves. Ha már ágyba dugtam, még szoktam neki mesét olvasni vagy a sötétben beszélgetünk picit, de utána jóéjt puszi és általában egyedül alszik el.

2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
pontozzatok csak le,hogy a fiam magától alszik el,komolyan sok észlény
2013. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre is jó az a válasz, hogy minden gyerek más, mások az igények. Az enyém is igényli, hogy mellé bújjak, simogatja a hajam, pár perc és elalszik 2,5 éves múlt.De természetesen az is teljesen normális, ahogy Te írtad kérdező, villany leolt, puszi. Sőt ismerek olyan családot is ahol a gyerkőc (3 éves) egyenesen kiküldi a szülőket, :D hogy ő már aludni szeretne, hagyják békén.
2013. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy zajlik az altatás, hogy egyutt megyunk aludni 9 után (napkozben még alszik 1x).

Férjem minden nap kora hajnalban kel a munka miatt(1 korul), én pedig 27 hetes kismama vagyok, szintén dolgozok még, így alig várom, hogy lefekudjunk este aludni. Mostanra elértem, hogy befekszik az ágyába és alszik. 1 hete még koztunk alutt, de már nem férunk el :)

2,5 éves kislány anyukája

2013. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!