Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet elaltatni több...

Hogyan lehet elaltatni több gyereket egyszerre? A gyerekek közti korkülönbség csekély. Minden megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A picit úgy szopiztatom, hogy a nagyobbom ágya mellett ülök. A nagyobb már nem szopizik - egy időben tandemban nyomták a dolgot, akkor kellett apa, hogy a cicin bealvó gyerekeket segítsen letenni, mert kettővel nem tudtam fölállni a fotelból :-)) - de cumisüvegből issza a tejet. Én símogatom és mesélek, ő azon alszik el, a kicsi meg a cicin.
2011. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is dettó. A nagyot a picivel együtt visszük aludni, Ő szopizik szépen nyugodtan, én meg mesélek, beszélgetek a nagyobbikkal.
2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ha sikerül nem felkelteni a picit amíg mélyen el nem alszik, akkor először a kicsi, aztán a nagyot ráveszem, hogy menjen el aludni(most ha alszik jön a mama a sláger, mint a katonatiszt megy aludni)

Ha a nagy hisztizik amíg a kicsi nem alszik el, akkor vannak gondjaim, mert mind a kettő túlpörög:s

Akkor a nagy megy a büntisarokba dühöngeni kicsit, addig szugerálom a kicsit, hogy aludjon.

25hónapos, és 6hónapos törpikék

2011. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megszületett a kicsi? ha még nem, akkor vagy a nagyot szoktasd át most arra h egyedül aludjon el, vagy ha megszületik a kicsi, akkor eleve egyedül altatni (a kicsit). én az utóbbit csináltam, 16 hónap a korkülönbség. ha már megvan mindkettő akkor aludjatok esetleg együtt mindannyian.
2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!