Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapesti anyukák! Futóbicikli...

Budapesti anyukák! Futóbiciklit szeretnék venni boltból, ahol ki is lehet próbálni és be is állítják nekünk. Tudtok ilyen helyet ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
mi decathlonban vettük,ott ki tudtuk próbálni.bellítani nem kellett rajta semmit,max. a nyereg és a kormány magasságot,de azt mindenki meg tudja csinálni,mert nem kel hozzá szerszám.a kereke tömör,a bicaj könnyű, 3,5 kiló,fém,és van rajta fék.nekünk nagyon bevált
2013. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

lemaradt a link,ilyen,csak 13.000 volt

2013. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a tanulóbicikli.hu-t ajánlom. Be tudtok menni és ott mindent ki lehet választani, a színét, a kiegészítőket, felmatricázzák és beállítják!!

Szerintem nagyon kedvesek!!

Itt a címük: [link]

2013. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a tanulóbicikli.hu-t ajánlom, a boltjuk az Okotogn közelében, a Hunyadi téri piacnál van. Nagyon kedvesek, segítőkészek már telefonon is. A kisgyerekeket is szeretik, nem idegesek, türelmesek, a gyerekekkel is jószívűek, ki lehet próbálni mindent.

Jövő kedden érkezik nagy bicikliszállítmány minden színben (kosár, maticák is)

Szép napot:

2013. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta egy anyuka akik a tanulobicikli.hu-ról rendelték (és mutatta is a fia biciklijén), hogy lent a fék kicsit zavarj a gyerek lábat.

Nálatok nem volt ilyen probléma?

2013. júl. 25. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok (2. tanulóbiciklit ajánló)

Nekünk NEM tanulóbiciklink van, de kiegészítőkeg onnan vettünk, illetve két kis barátgyerknek is én vásároltam a Hunyadi téren a biciklijét (az Oktogonnál dolgozom).

Igen, a fék rész kicsit kiáll rajta, de pl. az én kisfiam másmilyen márkájú biciklije is van ilyen széles, csak ne ma fékrész áll ki, hanem eleve a gumik meg az ülés szélesebb.

Megszokják mind a kettőt, az enyém is pár kör után tudja jól hajtani a tanulóbiciklit és a kis barátai is belejönnek a miénk használatába pár perc gyakorlás után.

Rá fog érezni a te picid is, hogy szét kell tennie a lábát és úgy lökni magát- tk a kismotor is van ilyen széles, vagy még szélesebb. Ott már jó eséllyel megszokta.

Szép napot:

2013. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első tanulóbiciklis vagyok. Nekünk nincs rajta fék, a lábával fékez. Felénk majdnem minden kisgyereknek ilyen tanulóbiciklije van csak egy biciklin van fék, de az anyukája azt mondta nem használja. Van két bicikli amit máshol vettek, a kislánynak töri a fenekét a nyereg. A másikat azt hiszem az Aldiban vették azon is van fék de nem használja a kisfiú sem.
2013. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!