Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő után ha a varat...

Bárányhimlő után ha a varat véletlenül lekapta gyermekem akkor azután is megmarad a helye?

Figyelt kérdés
Már egy jopár napja pörkös varas volt s egy véletlen folytán belekapott s leesett úgy hogy vérzett is.Amúgy a betegség alatt nem kapart el semmit örültem is neki,ez pedig pont az arcán van.Tudom majd kiderül,de én tapasztalatokat várok mire is számitsak.
2011. okt. 30. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is az arcán kapott le egyet, és elég sokáig meglátszott neki. De az évek során eltűnt. (már 10 éves, 4 évesen volt bárányhimlős)
2011. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak egy éve volt bárányhimlője, ő is lekapart egyet az arcán. Ott van a helye még mindig (most 3 éves), de én azt mondom, még jól is áll neki.

Nekem ezelőtt 30 évvel volt bárányhimlőm 4 évesen, nekem is van egy jelem pont a felső ajkam felett, de nem zavar semmiféle képpen.

2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!