Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti korszak egyik naprol a...

Hiszti korszak egyik naprol a maikra, semmi atmenet nelkul?

Figyelt kérdés

Kistesom,akivel szinte egesz nap en vagyok,hetfo ota megvaltozott,dacol csapkodja a kicsit (7 honapos occsenket),ma mar engem is megutott,ha azt mondom ne menj ki,fel perc mulva kint lesz,ma fogta a zoldseg levest nem kerte ezert leboritotta az egeszet a foldre.Rendet pakoltam a kis nappalinkba erre felkelt es szant szandekkal mindent ossze goralt.Kivittem Oket delutan a jatszira fellokot egy kislanyt,elrohat az uton,majdnem elutottek.

Vasarnap meg semmi baja nem volt aranyos volt,bujos egy kis tunemeny.

Este ugy fekudt le,hogy semmi baja,hetfon meg hiszti korszakkal kel,semmi atmenet nelkul?

2 eves lesz 2 het mulva



2013. júl. 26. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszti korszak (az 1-1,5 éves kor között van) hanem dackorszak,és 1,5-2 éves kor között kezdődik szóval simán lehet az.
2013. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kisuncsim 2,5 éves nála is nemrég kezdődött a hiszti,dac korszak,de nem egyik napról a másikra.
2013. júl. 26. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meleg van tegnap óta.
2013. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk 23 fok van :)
2013. júl. 28. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

igen,lehet egyik napról a másikra,nálunk is így volt...azért próbálj valahogy fegyelmezni,legyen büntetés vagy valami,mert különben a fejedre nő és nem egyszerű kettővel,főleg picik...


Amúgy mennyi idős vagy,hogy így rád bízták őket?

2013. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok,igen olvastam,bünti székről,lépcsőről,helyről,majd kitalálunk valamit.

Kinek mi vált be ha hisztizett? hallottam olyat is,hogy ha te is úgy teszel mintha hisztiznél akkor meglepődik és inkább rád figyel.

2013. júl. 28. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

ez tényleg változó kinek mi jön be...

ha rám hallgatsz akkor tényleg elküldöd bünti székre mondjuk 1-2 percre onnantól,hogy nagyjából lehiggadt!Tehát ne onnan nézd az 1 percet,hogy elrohangál,hanem ha ott tud maradni(nem baj ha sír)akkor mérj kb 1,5-max 2 percet utána menj oda és mondd neki,hogy kérjen bocsánatot azért mert ezt meg ezt tette.Nem mondom,hogy könnyű lesz,főleg nem az eleje, de valahogy muszáj kordában tartani,mert nem csak rá kell figyelned!

Az utcán meg ha elszaladna és nem jönne vissza akkor én tuti el nem engedném a kezét hazáig...én nagyobb fiam októberben lesz 3,a pici 8 hónapos és mikor terhes voltam bizony volt 1-2x,hogy úgy vonszoltam haza,hogy szinte teljesen elhagyta magát és ordított,de nem érdekelt,mert megmondtam neki,hogy fogadjon szót, ne rohanjon el, ő elment,és ezután nem engedtem,hogy rohangáljon!

Arra készülj fel,hogy amikor bevadul akkor úgy érzed megadod magad neki,csak hagyja abba,de akkor nem szabad megtörni,mert ha feladod,akkor megcsinálja veled megint!Ha viszont azt látja,hogy következetes vagy és ha hisztizik viszed a bünti székre,akkor előbb-utóbb feladja,abbahagyja!

Mikor szépen viselkedik dicsérd meg,mondd,hogy látod milyen ügyes vagy,milyen szépne tudsz játszani.

Huh ezt nem egyszerű amúgy leírni,mert minden szitu más,de legyél tényleg picit keményebb eleinte,mert hamar az agyadra fog menni,ha látja,hogy veled lehet öntörvényű!!

Amúgy nagyon sajnállak,hogy ilyen fiatalon ekkora teher van rajtad!:(

2013. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megszoktam,hogy én vigyázok rájuk anyum orvos,apum meg a tengeren túlon "dolgozik".Anyummal is ilyen,de tőle azért tart.
2013. júl. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!