Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesen dackorszak?

4 évesen dackorszak?

Figyelt kérdés

4 éves a fiam és időnként iszonyatosan beduzzog, dacol. Ha valami nem megy neki vagy nem úgy sikerül akkor bepuffad,beduzzog,hogy én már nem is csinálom tovább... vagy ha valamit nem sikerül szépen elmondania akkor is befejezi a mondandóját és durcázni kezd,hogy nem tudta elmondani amit akart. Most megy középsőbe..

Nálatok is van ilyen? Hogy kezelitek,mit mondtok neki ilyenkor? Köszönöm,ha írtok.



2013. júl. 28. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4 éves és pont igy viselkedik.puffog,morog,pofákat vág,néha a levegőbe csap vagy dobbant a lábával.Én nem csinálok belőle nagy ügyet,csak szoktam neki mondani,hogy szoljon ha befejezte a puffogást.néha már előre tudom,hogy mitől fog morogni,puffogni olyankor már előre szoktam csinálni amiket ő szokott,ilyenkokszor bejött már.or jókat nevet rajta.szerintem ez ebben a korban tök normális.hiszen nekik sem tetszhet mindig minden,nekik se jön össze minden és ők is lehetnek mérgesek,elégedetlenek.van hogy elmagyarázom,hogy ha ez most ne sikerült,attól mert duzzog még nem fog,ujra és ujra kell próbálni.s
2013. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!