Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti ha megtehetnétek...

Anyukák, ti ha megtehetnétek akkor elköltöznétek kerts házba vagy jobb a panel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
El. Utálom a panelt. Anyuéknak kertes házuk van, itt nőttem fel. Most is amikor tehetjük, átjövünk, van medence a gyereknek, homokozó, hinta stb. Sokkal jobban elvan itt.
2013. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Társasházat választanék, de hatalmas nagy terasszal, legalább 50 nm, a lakás pedig legyen kb 80-90 nm.


Igaz, ha hozzám vágnának egy kertes házat, nem utasítanám vissza :) De nekem semmi kedvem nem lenne a kertet túrni, se locsolni, se semmi hasonló.

2013. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Társasház 2. emeletén lakunk, udvar van, de az kocsibeálló, így kert nincs.

Minden vágyunk egy pici kert tűzrakó helyjel, gyümölcsfával, homokozóval.

Most még valószínűleg nem mérem fel, mennyi plusz munkát jelentene a kert, de nagyon szeretnénk kipróbálni.

2013. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Megtehetjük szerencsère most költözünk. Kertesben nőttünk fel, nagy vàgyunk volt. Kutyànk is van iszonyat jo lesz. Nagy munka a kert igaz, de rengeteg èlmèny is.Nem fog hiànyozni a Nyugati tèr :-)

..

2013. júl. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

igen, azonnal, persze nem mindegy hol van az a ház

itt Szolnokon "gettós" helyeken 3 millió ft alatt vannak már kacsalábon forgó kertes házak amiket meg tudnánk venni

de nincs értelme mert nem rakhatnánk ki egy biciglit sem az udvarba anélkül hogy el ne tűnne reggelre

a belvárosban meg 12M tól kezdődnek sokkal gázabb lakások

2013. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

Nem költöznék kertesbe, pedig ott nőttem fel.

/Talán pont ezért nem akarok visszamenni./

Nem szeretek kertészkedni, nagyon sok szabadidőt felemészt a kert gondozása, amit a családtól kell elvonni.

A szomszédokkal jópofizni, beszélgetni, nem lehet nyugodtan kiülni a kertbe, mert rögtön kell valami a szomszédnak, nem volt egy nyugodt pillanatunk sem!

Inkább kirándulunk, nyaralunk helyette, bár a szalonnasütés, bográcsozás azért nekem is hiányzik, az volt az egyetlen pozitívum!

2013. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 icuka28 válasza:
71%
Én laktam panelban is, még a gyerek születése előtt. Nem mennék vissza, főleg a fiammal nem, mert el sem tudom képzelni, hogy mit tudna ott csinálni. Imádja az udvart!
2013. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Panelt soha nem választanám ilyenkor 50 fok is van benne, a kis terszal pedig nincs kisegítve az ember főleg ha van gyereke. Keres ház ha már van lehetőséged rá , gyereknek nagyon jó nyáron medence , ha van kedved kertészkedhetsz is .
2013. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
A panelban nőttem fel, nem kárhoztatnám erre a gyerekeimet is... Most belvárosi társasházban lakunk, de nagyon gáz környéken, és épp azon vagyunk minden erőnkkel, hogy el tudjunk innen menni egy kertes házba. Szívesebben "túrom a kertet", mint az itt tanyázó csövesek / drogosok után pucoljunk el gondolhatod mi mindent.
2013. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
azonnal mennénk, ha lenne rá lehetőségünk
2013. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!