Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti ha megtehetnétek...

Anyukák, ti ha megtehetnétek akkor elköltöznétek kerts házba vagy jobb a panel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 12:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%

Panel annak való, aki lusta. Na, meg az időseknek.

Gyerekekkel semmiképp, kínzás. Én családiban nőttem fel, kicsit több mint 1 éve vagyunk panelban, de albi, sose vennék milliókért ilyen lakást.

Gyerekeim 3 és fél éves és 2 éves, harmadikkal vagyok várandós. 1 hónap múlva költözhetünk családiba:)))

2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Családi ház, de nem kertészkedünk.
2013. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

gyerek panelba született, majd sorházba költöztünk, itt van egy icike picike "kertünk" ami betonnal le van öntve, így nem használjuk, nincs mire. max séta után leülünk egy pohár szörpi erejéig.

ősszel költözünk kertesbe, alig várom :)))

én imádom a kertészkedést, most is már a kertben vannak gyümölcsök, zöldségek, medence, járunk minden nap, csak a járólapok nincsenek lerakva, így költözni se tudunk még pár hétig :(

2013. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Kisgyerekkoromban laktunk panelben, majd kertesben. Szerencsére a gyerekeim is kertes házba születtek. Semmi pénzért nem tudnák panelben lakni. És nem vesz el sok időt a kertészkedés, pedig viszonylag nagy kertünk van. És körbe fás, sövényes a kerítés, így senki nem lát, ha én kint vagyok. A gyerekeknek medence, hinta, homokozó, mászóka, csúszda, millió kinti játék. Én nem is tudom mit csinálnék nyáron bent velük, ha nem tudnánk kimenni.
2013. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én panelban nőttem fel. Nem éreztem semmi hátrányát, szerettem ott lakin. Most kertesben lakunk, falusias övezetben. Nagy a ház és a kert is óriási. Imádom, hogy a gyermekeim szabadon vannak, nem kell alkalmazkodniuk senkihez, lehetnek anyaszült meztelenül,... Szerencsénkre anyósék a szomszédban laknak, a kertet Ők művelik, mi csak az udvart élvezzük. Az is szép nagy, a gyerekek simán biciklizhetnek, száguldozhatnak, van medence, homokozó, hinta, ....

Nem ide tartozik, de leírnám: anyuéknál voltunk a múlt héten, még mindig abba na panelban laknak, ahol felnőttem. Kimentünk a játszóra, és az én gyerekeim (2 és 5 évesek) 15 perc múlva sírtak, hogy menjünk haza, mert itt nem jó. Nem nyápicok, de nincsenek ahhoz hozzászokva, hogy a szemükbe, hajukba, szájukba szórják a homokot, lelökjék Őket a mászókáról, és a kisebbségi gyerek ne engedje felmászni a csúszdára. Itt a játszón sokkal jobban odafigyelnek egymásra a gyerekek, és az anyukák sem csak a seggüket meresztik a padon.

2013. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha most hozzám vágna valaki 14millát, akkor kertes házat vennék nem lakást.(netes hirdetésben ennyiért láttam egy álomházat)


Pár fával szuper árnyékos helyet lehet kreálni, és a gyerekek hálásak a szabad helyért, pláne amikor anyunak qvára nincs kedve kimenni nekik van tér, nem csak a 4fal.

2013. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol. Csak azért nem költöznék olyan faluba, ami nem tetszik, hogy kertes házban lakjunk. Én is panelban nőttem fel, de mellette volt egy tóparti nyaralónk a Balatonon, így sosem éreztem a panel hátrányát, mivel, ha jó idő volt, akkor mentünk nyaralni.
2013. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

En most elkoltoznék panelbe.

Kertes házban nottunk fel, most is olyanban lakunk. En minden nap délután 4-ig dolgozok. Hazamegyek mosok, fozok, takarítok. 2,5 éves a lányom és 28 hetes terhes vagyok. Nembeszélve ott a kert és az udvar, amit mindég rendbe kell rakni.

Férjem 7 napból 6 nap éjszakás, reggel 8-ra ér haza. Es ugye soha sem tud ledolni aludni, mert mindég van mit csinálni. Nem lenne gond, ha legalább én otthon tudnék maradni háztartást vezetni.

Persze ott van az elonye, hogy az udvaron játszik a gyerek, kertbol kitermeljuk a zoldéget (ami felsult a forróságban és nem sok haszna van az éven), de a dudvázni mindég ki kell.

2013. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Kikérem magamnak, panelos vagyok, de nem lusta.
2013. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18-as. Ne akarj panelba menni, soha!!

A kedves szomszédok egész nap ütnék a csöveket, hogy a gyerekeid maradjanak csöndben, de még a padlóra se lépjenek rá, hanem szálljanak felette, mert ha kicsit jól érzi magát a gyereked, az már az összes szomszédod idegesíti. Főleg, ha egy megkeseredett egyedül élő nyugdíjas valamelyik szomszédod.

2013. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!