Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki ilyenkor a zokni? Vagy...

Ciki ilyenkor a zokni? Vagy ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve. A lányom lábát csúnyám megcsípte valami, és nála ez allergiaként jön elő mindig, csúnyán kipattog,és van amelyikből hólyagok lesznek,mint a vízhólyag. Most is így lett :( Strandolást terveztünk,de lefújtuk...

Itt a közelben van rendezvény, ugrálóvár, sergő ilyesmi, szeretnénk legalább oda kimenni. A dr lekente neki a csípéseket piros ecsetelővel tegnap, ami elég jól látszik még most is.

Arra gondoltam,hogy míg ugrálóvárazik, kap egy zoknit, csak ne érje szó a házelejét, hogy milyen a lába, bár a lábszáráról nem tudom a csípéseket eltüntetni.


2013. aug. 3. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de ilyen melegben ugráló várazni????

Amúgy a lányom mindig zokniban van, mert az összes szandálja feltöri valahol a lábát. Bennem fel sem merült, hogy megszólnának emiatt.

2013. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben lehet igazolást kérni, hogy nem fertőző és lehet mutogatni, ha valaki belétek köt.

Szombat lévén ez tudom, nem megy. Én jó ötletnek tartanám a zoknit, csak nem tudom, nem izzad-e meg a kis lába és az nem bántja-e még jobban a pöttyöket.

2013. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy meleg van, de 6 után megyünk. Szegény tudta,hogy megyünk strandra, és nagyon elkeseredett, lesznek más gyerekprogramok is. A zoknit pedig tényleg csak arra a max negyed órára szánom, míg ugrálózik.
2013. aug. 3. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
egy bokazoknit nyugodtan ráadhatsz, legalább nem töri fel a lábát a szandál.
2013. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a fiam nyáron is kis bokazokniban van,mert annyira érzékeny a bőre,hogy kidörzsöli neki a szandi

úgyhogy nem gáz a zokni

nem tudom mi a baj az ugrálóvárral,mi is voltunk

2013. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányomon is van zokni, mert kidorzsoli a szandál a lábát. Még a koszt sem tűri meg a lábán :)
2013. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!