Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éppen "nyaralunk", a 2 éves...

Éppen "nyaralunk", a 2 éves lányom meg folyton sír. De miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nem fáj semmije, nem éhes, nem szomjas, nem fáradt, nincs tele a pelus. Megkérdezni nem tudom, mert nem beszél. Kint vagyunk az udvaron ahol csomó játék lehetőség van, de ő csak sír. Bármit mondok neki elsírja magát. Létezik, hogy az új helyzet/környezet ennyire felkavarja? Vagy mi lehet az oka? Az tuti, hogy valami lelki dolog.
2013. aug. 4. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a meleg sok mar neki, ha kint vagytok, de lehet egyeb mas dolog miatt is. Menjetek be, hatha szeretne picit hencseregni!
2013. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem volt meleg, mert árnyékban voltunk, meg medencében is. Na meg kora délelőtt volt ez. De ez így targédia :(
2013. aug. 4. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Nalunk arnyekban is meleg van, szerintem tenyleg menjetek be, hatha meg fog nyugodni. Lehet, rosszabbul viseli a meleget. Egy probat meger.
2013. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azóta már bent vagyunk, éppen alszik. Csak olyan rossz, hogy mindenki minket néz, hogy már megint miért ordít a gyerek. A legrosszabb meg az, hogy én sem tudom.
2013. aug. 4. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok ott? Lehet, még új neki a hely, sok idegen van és még meleg is van :-).
2013. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegnap (délelőtt is és délután is) ez volt a 2 évesemmel, hogy kimentünk az udvarra, de rövid idő után be akart menni. Nem örültem, mert tudtam, ha nem mozogja ki magát, nehezen vagy egyáltalán nem alszik. Nyűgösködött, "ok nélkül" sírt, de amikor bementünk, szépen eljátszott. Alvásnak ugyan lőttek, de valószínűleg sok volt neki a hőség, jobban érezte bent magát.
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap késő délután jöttünk. Akor még csak azért sírt, mert ki kellett jönni a medencéből. Na de az egy nyomós ok volt :)
2013. aug. 4. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:

1,5 évesem is egész nap csak ordít ma, pedig ő kifejezetten nyugodt és nevetős kislány általában...

Nem lehet hogy az a baja a lányodnak hogy nem tud rendesen aludni a melegben, nem tudta kialudni magát és ezért fáradt és ezért sír? A meleg alapból is nagyon fárasztó a kisgyerekeknek, még akkor is ha ugyanannyit alszanak mint máskor, és ilyenkor a tűrőképességük is alacsonyabb.

Erre persze még rátehet egy lapáttal az, hogy idegen helyen vagytok.

2013. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nagy hőség viseli meg. Ez már egészséges embereknek is sok.
2013. aug. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kerültük a meleget és azóta már csak okkal nyűgösködött!
2013. aug. 5. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!