Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik köptetőre esküszöl? 6...

Melyik köptetőre esküszöl? 6 éves a lányom, és nem tud kikeveredni a betegségből.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyikre sem, hársfa tea, ha nagyon köptetőzni akarsz, akkor rhinatiolt lehet használni.
2009. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mucopront vált be és sok folyadék.
2009. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva egyikre sem!!! Ha nem tud kikeveredni, akkor irany a doki, es antibiotikum. Ilyen-olyan kopteto meg mindenfele bio meg nem tudom meg mik, csak penzkidobas. Legalabbis nalunk. Az antibiotikum nem jo, viszont egyszer egy evben muszaj azt bevennie a gyereknek, mert attol 3 nap alatt jobban lesz.

Voltatok mar dokinal?

2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem bízom egyikben sem...bár most Nurofent szedtünk.
2009. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Prospan szirupot próbáltad már? Sokan szeretik, mi is ezt szoktuk használni!
2009. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Homeopátiás STODAL. 15 hónapos lányom nagyon beteges és sokszor kellett már köptetőt venni, de eddig csak titokban sikerült neki beadni teával. Sajnos csak most ajánlották a stodalt. Ezt tea nélkül is be lehet adni neki.

Jelenleg már 3 hete beteg és most már látom a javulást.

2009. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen látta orvos, 2 is, de egyik sem írt fel semmi, mert csak nátha. De már egy hónapja? Most a lándzsás útifüvet próbálom, hátha, az egyik régebben ezt javasolta.
2009. okt. 29. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Az epres/rózsaszín Rhinathiol köptető.

Vény nélkül is megveheted! Nálunk a 9 és a 2,5 évesnél is nagyon jól bevált!

2009. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem sem adjál neki köptetőt. Nekem 2 fiam (2 és 6 évesek) van, mostanában ök is mindig betegek (most megfázásról beszélek). Én a Stodal homeopátiás szirupot vagy a Dr. Tess-től Lándzsás útifű köhögés elleni szirupot adok nekik (igaz az utóbbi egykicsit drága). minden jót!
2009. nov. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig Stodalt adok!!!A legjobb.Hiszen homeopátiás.Mert a szervezete dönti el majd h épp arra van szüksége h letapadt nyákot felszakítsa,v éppen lecsillapítsa a köhögést.Váladékpangást ez a köptető biztosan nem okoz.Éjszaka ha az a tipikus száraz,fojtogató köhögése van a lányomnak,adok neki 2 ml-t(3 éves),utána nyugodtan végigalussza az éjszakát.Ha hurutos a köhögése,akkor tökéletesen felszakítja.
2009. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!