Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt miért csinálhatja?

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

3 éves lányommal ha sétálunk az úton,nincs olyan hogy meg ne állítanának az úton hogy milyen szép kislány,beszélnek hozzá stb.

De ő meg csavargatja a kezét,zavart fejet vág,a nyelve kinyújtva.Meg szokta ott lent fogdosni is.Itthon is nem győzök rá szólni hogy ne csinálja.Az orr turkálásról sem tudom leszoktatni. :(


2013. aug. 8. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ezeket miért csinálhatja, de én emlékszem, hogy anno nagyon utáltam amikor úton útfélen jött valami öregasszony (mármint én akkor annak láttam), és fejhangon óbégatott, hogy "jaj de aranyos vagy, mekkorát nőttél", stb.

Némelyik arra is vetemedett, hogy csiklandozni kezdett, vagy a pofazacskóimat csípkedte, na attól már sikítófrászt is kaptam, egyszerűen gyűlöltem.

Szóval lehet azért csinálja, mert ő sem szereti ezeket.

2013. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavarban van a sok leszólítgatástól. A legtöbb gyerek valami fura módon fejezi ki azt, ha zavarban van: tördeli a kezét, fura arcot vág stb.
2013. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tando válasza:
Ne szólj rá mások előtt, azért se, ha ott lent fogdossa...ő még nem érti, miért teszed! Az én lányom "gyömöszkölte" az alvós kutyáját...5 éves koráig, aztán leszokott róla önállóan, mert érezte, hogy az "privát" dolog...meg fog érni ő is mindenre időben, ne félj!
2013. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert az idegen nénikkel jópofizni unalmas, pofákat vágni meg vicces. Ez nem is kérdés! Az, hogy megtalálta magán az érzékeny pontot, szintén tök normális. Az orrtúrás miatt sem került még senki zárt osztályra tudtommal (bár már nincsenek is zárt osztályok)...
2013. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. aug. 13. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!