Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tiszta az olasz (jesolo)...

Tiszta az olasz (jesolo) tengerpart egy három évesnek? Nemsokára megyünk, és tartok tőle nehogy bekapjon valamit.

Figyelt kérdés
Azért írom ezt, mert a balatoni fürdőzésekről minden második ismerősöm betegen hozza haza a gyerekét. Vagy hasmenés-hányás, vagy egyéb vírus. Meleg a víz, szaporodnak benne a kórokozók. De azért a tengervíz nem ilyen vészes, ugye? remélem....

2013. aug. 11. 20:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik a kérdésre válaszoltak. Már megjöttünk, tiszta volt a part, amit eldobáltak szemetet, reggelre eltűntették, a víz is tiszta volt, csak a homok keveredett fel néha. Már első nap benyelt egy jó adag tengervizet, de nem lett semmi baja. Miden oké volt :)
2013. aug. 22. 13:22
 12/14 anonim ***** válasza:

:-)


Egyébként tényleg volt balatoni "járvány" a déli parton.


Mi még visszamegyünk most Bibionéba, annyira klassz hely. :-)


(4.)

2013. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Jesolo tengerpartja tisztának nyilvánított, 10 éve megkapja a Kék zászlót! Aki esetleg nem tudja, hogy mit jelent ez... A kék zászlót azok a strandok kapják meg akik megfelelnek a nagyon szigorú elvárásoknak. Ez egyfajta minőség biztosítás. Többek között a part tisztasága, víz minősége, illemhely, zuhanyzó, stb stb aminek mind meg kell felelnie.

Azt gondolom, hogy nyugodtan mehettek oda kis gyermekkel, én nagyon sokat voltam már Jesoloban, bátran ajánlom. Természetesen nem kell összehasonlítani a Kubai Varadero beach-el, de szerintem jó kis hely ez a pihenésre.

2013. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
igen, tiszta . mellékesen pedig a kedvenc helyem a világon. 17/L
2013. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!