Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elszeretnék társasággal...

Elszeretnék társasággal utazni délre, ahol van tenger és pálmafák még a nyáron, nagyon, de hol tudok találni olyat ahol olcsóbban kijövök? Valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés

görög ország vagy olaszorszég vagy francia riviérára vagy ilyesmi, sosem voltunk még eggyütt páran, és barátom nem is volt még ilyen helyen sose...nagyon jó lenne :)

21/L



2012. júl. 18. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Horvátországban, Split várost tudom ajánlani, mindent megtalálsz pálmafák, leanderek, kabócák, tenger, Óváros, kirándulási lehetőségeket hajóval Vis Brac Hvar Solta szigetre, vagy esetleg buszos utakat Trogir, Primosten, Makarska, Mostar vagy Dubrovnik irányában.


Ha írsz emailt a torok.gergo2@gmail.com címre, szívesen megosztom Veled Splitben lakó ismerősöm email címét, akinek vannak kiadó apartmanjai központi helyen és ahová többen is mehettek.

2012. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Horvátország is jó, de Montenegró szerintem szebb és jóval olcsóbb. Ha olcsó , buszos utat keresel, akkor Görögország, tele van a net hirdetésekkel.
2012. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Olaszorszag szerintem rettenetesen jo hely , tele van az utca ejfelig , zene meg minden,nekem ez tokre bejon,utalom ha csend van!:) A tenger is gyonyoru,meduzakkal nem talalkoztam,csak egy doglottel.. De amugy szerintem meg A francia riviera meg gorogorszag is jo lehet.. Horvatrol csak rosszat hallottam,szoval azt en nem ajanlom.:)
2012. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!