Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibione-ben van olyan tengerpa...

Bibione-ben van olyan tengerparti resz, ami nem magantulajdon? Lehet ott egyedül setalgatni? Esetleg fürdeni?

Figyelt kérdés
Ilyen elhagyatott reszre gondolok.Vagy esetleg valahol a közelben????

2012. jún. 29. 10:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Es este-ejszaka le lehet menni a partra?A strand ingyenes?Vagy kell erte fizetni, ha nem ott szallunk meg?
2012. jún. 29. 11:07
 2/19 anonim válasza:
100%

Bibioneban a tengerpart szabad strandként működik, nem kell fizetni (van egy kis rész, ami magántulajdonban van, de legnagyobb része szabad strand). Millió napernyő és nyugágy van, de ezt csak úgy tudod igénybe venni ingyen, hogyha ott szállsz meg helyben egy apartmanban vagy szállodában. Ha más városból ruccansz át, akkor fizetni kell érte, de persze nem kötelező igényelni. Egyszerűen leteszed a törölköződet a homokba és már mehetsz is lubickolni:-)

Van egy rész, ahol a part elhagyatottabb, de azért arra ne számíts, hogy majd találsz valami kis hangulatos, elhagyatott, világtól elzárt öböl-részt, ahol csak ti vagytok és a tenger...

2012. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt!Kaptal egy zöld pipat! :) Azt hallottam, hogy van egy vilagitotorony is.Oda el lehet menni autoval is vagy csak gyalog?
2012. jún. 29. 12:41
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, különben szeptemberben megyünk, akkor is rengetegen vannak??Es akkor meg meleg van?Szeretnek szep barna lenni... :)
2012. jún. 29. 12:42
 5/19 anonim válasza:
Szeptemberben is meleg van az tuti. Viszont akkor valószínűleg már nem lesznek olyan sokan szerencsére. Amikor tavaly előtt én voltam akkor június végén mentünk és iszonyat sokan voltak. Pedig még nem is a főszezon volt. Ettől függetlenül nagyon megérte.
2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Ja, és világítótornyot nem láttam. Pedig még vidámparkban is voltam, de világítótornyot nem. De amúgy nagyon szép hely.
2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De van vilagitotorony, meg is neztem Google Maps-en.Ha a terkepre ranezünk (Bibione Strand) akkor menjünk jobbra es ott lesz a parton az epület.Az eleg csendes helynek tünik.
2012. jún. 29. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen van egy szép világítótorony is! :)

Mi kocsival mentünk mert nincs túl közel a városhoz, de van bicikliút is amelyik arra vezet. :)

2012. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Es a vilagitotorony közeleben lehet fürdeni?
2012. jún. 29. 20:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem volt kiírva hogy nem szabad úgyhogy szerintem lehet. De elég koszos volt ott a part, talán azért is nem fürdött ott senki... :/
2012. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!