Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől köhög már napok óta?...

Mitől köhög már napok óta? Szinte rohama van.

Figyelt kérdés

5 éves lányom már múlt héten köhécselt, és soha nem szárazan. Aztán vasárnap és hétfő reggelre nagyon sokat köhögött, mint valami roham, úgy tört rá. Semmi más panasza nincs, nem lázas, nem náthás. Hétfőn voltunk orvosnál, aki meghallgatta, tiszta a tüdeje és a légcsöve, csak éppen hogy piros a torka, az is a köhögéstől. Kiirt gyulladáscsökkentőt, köhögéscsillapitót és egy allergiára való antihisztamin szirupot. De nem javul a helyzet és főleg éjjel jön elő. Most is szegényke alig tudott aludni, mig be nem adtam neki a szirupokat éjfékor is.

Mégis mi lehet?



2013. aug. 14. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet én elvinném másik orvoshoz. nem kruppos véletlenül? az szokott éjszaka előjönni, .próbáld meg, hogy ilyenkor kiviszed a hideg levegőre, vagy nyitott hűtőajtó elé, esetleg használjatok hideg párásítót. de mindenkép vidd orvoshoz
2013. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem száraz ugatásszerű a köhögés.
2013. aug. 14. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

én a helyedbe egy pulmonológushoz elvinném.A fiamnál ugyanez volt,2hónapon keresztül köhögött éjjel-nappal,de főleg éjjel,majd meg fulladt,annyira,és legtöbbször hányásig.Aztán végre eljutottunk egy pulmonológushoz,ahol kiderült asztmás(2éves).Azóta gyógyszerekkel kordában van tartva szerencsére.

Persze ezzel nem ijesztgetni akarlak,csak ha a gyógyszerektől sem múlik,meg a köptetőktől sem,érdemes lenne elmenni a pulmonológiára.

Fiam 2 hónapig szedte a köptetőket feleslegesen,mert semmit nem használt.És ez a köhögő roham egyik napról a másikra alakult ki nála.

2013. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!