Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra a 8 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Persze ötleteim vannak, de azért kérnék tanácsokat. Pl. milyen társasjáték lenne jó?
2009. okt. 29. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Társasjátékok közül ezeket találtam, 6-9 éves korig szűkítettem. Igázól Neked kellene választani, mert Te tudod, h mi érdekli a lányod:


[link]

2009. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a www.toystore.hu oldalt. A ravensburger, piatnik, hasbro, noris alatt rengeteg társasjátékot találsz és nálunk az egyik legolcsóbb webáruház.

Az én lányom karácsonykor lesz 8 éves. Én a ravensburger make and brake társast veszem neki, valamint a Wo war's-t. Ezenkívül a legot (belville) szereti nagyon. Itthon sok társasunk van, abból a kedvencek: furfangos labirintus (én is imádom), monopoly, blokus, Találd ki extra stb.

Kirakót is ajánlom, ha szereti az ilyesmit, vagy a vasalós gyöngy is nagyon jó és nem is drága. Rengeteg formát is lehet hozzá kapni. Ezenkívül a chi-chi love-t szeretik még a barátnői, de a Hannah Montana parfüm is jó ajándék lehet. Esetleg könyvet, ha szeret olvasni, vagy egy naplót amibe írhat.

2009. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jók az oldalak, böngészek majd egy pár órát, lassan jönnek a hipermarketek "katalógusai" is ott is lehet nézelődni.

Az utolsónak: a naplót, a vasalós gyöngyöt, a kutyát, Hannah Montanat a lányom is emlegeti. :D Hannahs társas már van, valami hajas dolgot emleget, hogy reklámoznak.

2009. okt. 29. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Hannah Montana paróka is van és van valami hajfonó készlet is:

[link]

A vasalós gyöngy pedig tényleg nagyon hasznos, az én lányom tavaly kapta karácsonyra és azóta is rengeteget játszik vele. Viszont 5000-nél kevesebb gyöngyöt elsőre nem érdemes venni, mert nagyon gyorsan fogynak :)

Parfümöt az Immedio újságosban lehet venni, én legalábbis ott kaptam.

2009. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja igen és még egy dolog. Én a chi-chi love kutyust tegnap 1.000 ft-tal olcsóbban rendeltem meg a toystore-nál mint amennyiért a játékboltban árulják. Én már átnéztem a katalógusokat és még akciósan sem volt semmi olcsóbb, mint a toystore oldalán. Bár nem sok hasznos dolgot láttam bennük. Talán a köv. katalógus jobb lesz.
2009. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer! :)

Egyébként evvel a Hannah-val kikészít. :P Jó nagy lehúzás.

Ez a kutya nem dedós egy kicsit szerinted?

Ma voltam a tescoban, az a nagy póni akciós, de úgy vagyok vele, hogy nem nagy már ilyenekhez?

2009. okt. 30. 09:55
 7/10 anonim ***** válasza:

A Hannah Montana tényleg nagy lehúzás. Én csak a parfümöt vettem meg neki, a többi nem kell mert úgyis csak 1-2 napig érdekelné. Ezenkívül egy Hannah Montana könyvünk van, de azt is csak egyszer olvasta.

Kutyus szerintem nem "dedós", legalábbis az én lányom játszik még ilyesmivel és most ez a legújabb sláger a suliban is. Itthon van néhány plüss macsekja, azokkal is szokott játszani.

Az óriás pónit én is láttam, de szerintem ahhoz már nagyok. Legalábbis lányom mikor meglátta azt mondta rá, hogy az kisbabáknak való. Én legot veszek még neki, kap könyvet és társast is. Nálunk ezek jöttek be eddig hosszú távon.

Egyébként a chi-chi love-ból én olyat vettem, amihez van tálka, ruha stb. Talán jobb, mint amihez csak a táska van (azt hiszem leopárd mintás a ruhája).

Egyébként rengeteg készségfejlesztő, logikai játék van a

www.compaya.hu weboldalon. Nem olcsók, de jó minőségűek.

2009. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hannah-ás társas, könyv, matricás album, napló, labda, ruhák szóval sok mindene van a lányomnak. Paróka és parfüm nincs. :P

Én is hosszútávra gondolkozok. Valami társast vennék, könyvet meg hát valami játékot... jó ötlet az a kutya és tényleg nagyon sokféle van belőle. De a lányom szereti az interaktív állatokat is. A nyuszi a kedvence. A könyvek közül kettőt veszek: az alexandránál van a Malomvölgyi lovaskalandok, két része meg van és még kettő jelent meg.

2009. okt. 31. 17:25
 9/10 A kérdező kommentje:

Kihagytam a könyvlinket...

[link]

2009. okt. 31. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a lányom olvasta tavaly, neki nagyon tetszett. Igaz csak az első két részt olvasta, de az osztálytársai most olvassák ezeket. Lányom már az oviban olvasott, így mostanra már hosszabb könyveket olvas inkább. Egyébként jó a Tündérboszorkány trilógia is.

[link]

Interaktív játékból nekünk macska van. Babydu azt hiszem, van hozzá orvosi felszerelés is.

[link]

Viszont ez nyusziban nincs sajnos.

Társasok közül a furfangos labirintust érdemes megvenni szerintem. Bár nem ismerem a lányodat, de nálunk akárki jött hozzánk az mindig bejött.

2009. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!