Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Forró konvektor, mászkáló,...

Forró konvektor, mászkáló, totyogó kisbaba?

Figyelt kérdés
Ti hogy védekeztek majd, ill. hogyan védekeztetek , hogy a gyereketek ne másszon , menjen a forró fűtőtesthez, ne fogja meg?
2013. aug. 20. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer biztos meg fogja fogni, ezt nem lehet kivédeni, de legalább megtanulja.
2013. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amig nem fogja meg,addig nem fogja erteni,hogy miert is tiltod ettol. Ha hozzanyul es megerzi a fajdalmat,hallgatni fog utana rad,ha azt mondod ne menj oda,vagy pedig majd nagyivben elkeruli
2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nem konvektor, hanem kályha van, ami sokkal forróbb. Ösztönösen tudta, hogy nem szabad.
2013. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor majd megtapasztalja... :)
2013. aug. 20. 17:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi körbekerítettük és a családon belül is mindenki így tett.

Mikor meg akkorák lettek, hogy megértették, hogy forró és nem szabad, akkor meg nem mentek oda. Így sehol nem történt égési sérülés.

2013. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mivel lehetne körbekeríteni...
2013. aug. 20. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Babakarámmal körbe tudod keríteni.

[link]

2013. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ez eszembe juthatott volna. :)
2013. aug. 20. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Babakarám egy vagyon, ha az összes konvektort körbekerítenénk.

Marad a tapasztalás, amúgy sem kell túlvédeni a gyerekeket, mert csak ártunk vele.

2013. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 9-es!

Így, ahogy van, nem kell túlvédeni a gyerekeket.

De képzeljünk el egy totyogó gyereket vagy egy már nem totyogó, de aktívabb gyereket, aki véletlenül nekiesik a kályhának. Akkor inkább körbekerítem és "túlféltem", bár ez szerintem egyáltalán nem túlféltés, minthogy utána a kórházban kössön ki!!!

Túlféltés, ha valaki bukósisakkal és térdvédővel, meg könyökvédővel engedi ki a gyereket az utcára, nehogy elessen és lenyúzza a könyökét mondjuk, de szerintem egy tűzforró kályhától való óvás nem hiszem, hogy túlféltés lenne!

2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!