Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 41 éves férfi nem túl "idős"...

41 éves férfi nem túl "idős" ahhoz, hogy kétéves kislánya legyen?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Nem jött egy kicsit későn az a kisbaba?

2013. aug. 3. 07:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősünk 62 éves volt mikor megszületett a fia. Most két éves. Apukám 54 volt amikor születtem, nincs tesóm.
2013. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne idős hozza?
2013. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Azért-tényleg nem bántás-de mire a kislánya 20lesz, ő majdnem hatvan. Egyszerűen csak furcsa, hogy mondjuk alig lesz része az unokája életének
2013. aug. 3. 07:32
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
És? Így alakult. Így kapta ezt a gyermeket. A régi paraszti világban 18 évesen elkezdtek szülni a nők és tették ezt egészen a menopauzáig. A legkisebb gyerekük fiatalabb volt adott esetben, mint a legnagyobb unokájuk. Eszükben nem volt ezen problémázni. Te se tedd!
2013. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%

A húgom akkor született mikor apu 41 volt a nevelőanyám pedig 42.

Az ő dolguk.

Bár én ilyen későn nem vállalnék gyereket.

2013. aug. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Lepontoztok, de az én véleményem az hogy már nőben is sok a 40 fölött!! Akinek meg 62 évesen születik gyereke az elgondolkodhatna rajta h hogyan fogja eltartani, felnevelni!!


Ja és már nem "rég" van!! Miért kell a múltban élni??

2013. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
nem,apukám 44 éves volt amikor születtem,igaz nem első gyerek vagyok.A lányom(5éves) ovis csoporttársának az apukája,most 50 éves .
2013. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom 35 volt mikor született a fiunk, most 38, októberben születik a hugi.

Nem hiszem hogy túl idős lenne. Ma már a nők is egyre később szülnek (én mondjuk nem, mert 27 évesen két gyerekes anyuka leszek), így a férfiak is később válnak apukává.

2013. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Disi ***** válasza:
91%
Miért ne lenne része az unokája életében? Az én apukám 70 éves és simán birkózik a 2 éves unokájával. Mellesleg inkább vállaljon így gyereket, mint korábban úgy hogy majd csak lesz valahogy... De tényleg nem illik más életében dúrkálni, főleg nem úgy hogy nem ismerjük az életútját és körülményeit.
2013. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
De késő,apukám is ennyi volt mikor a féltesóm megszületett,nincs kedve nevelni,nincs kedve kisgyerekkel foglalkozni belefáradt már 48éves most,ez már késő,és nagyon nem biztos hogy látja egyátalán az unokáját mivel közel 60 lesz a ballagásán,bár azért nem mellékes én örülnék ha látná.Sokkal jobban élvezi,hogy öcsémmel mi már 20 felett vagyunk elsörözgetünk,elbeszélgetünk stb.
2013. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!