Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20hónapos kisgyereknek adhatok...

20hónapos kisgyereknek adhatok már danone gyümölcsös könnyű és finom joghurtot?

Figyelt kérdés
Eddig danonimot adtam neki,de annak egy kicsit húzós az ára,ahhoz képest,hogy mekkora.Ja és abból egy már nem elég neki:-)
2009. okt. 29. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy adhatsz.
2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne viccelj. A lányom már 9 hónapos kora óta a gyümölcsös danone-t meg az activia-t eszi.
2009. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, én már hamarabb is adtam, ha jól emlékszem 1 éves kora körül.Sajna az enyém nem ette és nem is eszi meg a natúr yoghurtot, úgy, hogy teszek bele gyümit, így ezt is kapta.
2009. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A natúrt az enyém se ette, de azt se, amibe én tettem gyümölcsöt. A boltit viszont (sajna) igen. Gondolom, az édesebb, hisz van benne hozzáadott cukor.
2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2009. okt. 29. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora óta kap a lányom joghurtot, a natúrt úgy eszi meg ha keverek bele almát, banánt vagy ilyesmit. 20 hónaposan már rég lehetne neki adni. Egyébként a danonino után még az én lányom is néz nagyokat...
2009. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig is kaphatott volna simán :)
2009. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel olyan nagy poharas gyümölcsjoghurtokat?A jogobellaé nagyon finom és u.a:)
2009. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze!

Eleinte én is mindig natúr joghurtba tettem neki gyümölcsöt, de 1 éves kora óta ezt adom neki (Danone Könnyű és Finom joghurtot.) Egy időben (kb. 1 éves és 15-16 hónapos kora között) rengeteget megevett belőle (kb. napi kettőt, hármat is.) Egyedül ezt fogadta el ugyanis a tejtermékek közül, ő ugyanis már régóta nem fogadja el sem a tápot, sem a tejet, a cicizés mellé meg kellett valami kiegészítés tejféléből. Szóval sokáig ezt ette minden nap, igaz, ma már nem nagyon szereti, mert szerintem megunta egy kicsit.

2009. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 hós kora óta kapja, imádja, semmi baja tőle. 1 éves.
2009. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!