Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondhatom már, hogy szobatiszt...

Mondhatom már, hogy szobatiszta a lányom?

Figyelt kérdés

2,5 éves és 2 hete csak a bilibe pisil. 1-2x volt kicsurranásos baleset, de a maradék a bilibe ment. A kaki fele bilibe, másik fele bugyiba, ezt már szoknia kell. Vagyis szól, csak túl korán áll fel a biliről, így lemarad kaki.

Nappal alszik 2 órát, erre adok rá pelust, meg estére is, de ha éppen pisilnie kell, akkor is szól, tehát pelus le és mehet a bili. De még nem erek bugyiban altatni, de mindig száraz a pelenkája, reggelre is.


szerintetek, ez már szobatisztaság?



2013. aug. 21. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
'fél'szobatiszta. De szerintem 1-2 hónap és tényleg szobatiszta lesz! Ügyes egyébként.
2013. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj, most látom, hogy van külön "szobatiszta" kategória is. Nem vettem észre. Bocsánat.
2013. aug. 21. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes, nem kell sok, akár pár hét és ügyesebb lesz.

Majdnem szobatiszta:)

2013. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha napközben egyáltalán nincs rajta pelus, akkor nappalra szobatiszta igen. Most 1-2 baleset az első hetekben belefér. Belemerül a játékba, vagy tovább kell neki tartani, van ilyen, ez még belefér.:)

Viszont ha alváskor száraz a pelusa, akkor nyugodt szívvel tudom tanácsolni, hogy vedd le róla, nem kell az!:) 100 forintért lehet kapni lepedőt gyógyászati segédeszköz boltban, ilyen egyszer használatos, anyaga olyan, mint a pelenkának, azt aláteheted az ágyban, így ha mégis becsurog, nem lesz olyan az ágy. De ha száraz a pelus, akkor az azt jelenti, hogy nem pisil alváskor.

Én ahogy 3-4 napot úgy ébredt az alvásból a fiam, mikor már nappalra szobatiszta volt, hogy száraz a pelus, le is vettem róla és nem is kell, nem pisil be. Sőt, néha még ébredés után sem megy el egyből pisilni.:)

2013. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!