Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most gonosz leszek. Miért...

Most gonosz leszek. Miért kell hagyni egy kisgyereknek, hogy beüljön a kocsiba, és nyomja a dudát?

Figyelt kérdés

Minden délután ez megy. Haza jönnek a szomszédok, és beül a kisgyerek, és nyomogatja a dudát.

Tudom, hogy "jajj de sok gondod van..." de akkor is. Miért kell hagyni, hogy már kis korban a dudát nyomogassa a kocsiban ülve nap mint nap? Még ha 1x-1x játszana vele... De minden nap?

Majd felnőttnek olyan lesz, aki a dudán fog feküdni, ha valamiért meg kell állni a kocsival...

Miért nem lehet a gyereknek meg mondani, hogy vannak mások a köörnyéken, akik nem a dudálást szeretik hallgatni egy csöndes kertes házas övezetben?

Még ha az Andrássyn nyomatná, de nem, ez egy csöndes környék.



2013. aug. 23. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Talán, ha a szomszédtól kérdeznéd...
2013. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

néma gyereknek...

ha téged zavar, akkor ne nekünk mondd (mert mi úgysem tudunk mit csinálni), hanem a szomszédnak

van egyébként autómániás gyerek :D de ki fogja nőni. ez pedig semmiféle módon nem vetíti előre, hogy felnőttnek milyen autós lesz. egyszerűen élvezi, hogy hangot adhat ki valamivel, kb mintha a lábasokon zörögne

2013. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno állitólag nekem is a duda volt a kedvenc játékom,engem is engedtek,trabantunk volt 25 éve.

Mégse fekszek most a dudán,sosem szoktam ledudálni senkit,pedig vezetek jópár éve.


a gyereknek az csak egy játék.

2013. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez nàlunk is program férjem hazaer gyerek kifele ő" àll be" dudàl...napi program imàdja.Mèg nem szòlt èrte a szomszèd sőt màr ő is vitte be kocsival a gyerekem.Èn meg nem szòlok neki hogy miért vasàrnap 1-kor kell füvet nyirni MINDEN vasàrnap...tényleg sok bajod van :-D
2013. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ezer dolog, amit nem kéne hagyni a gyerekeknek, mégis hagyják a szülők. Nem gondolnak bele, hogy mivel jár ez, pl. a te esetedben zavarja mások nyugalmát. Lehet eszükbe sem jut, hogy ez valakit zavarhat, mert őket sem zavarná, ha más gyereke csinálná. Az a megoldás, hogy odaállsz eléjük és normális hangnemben megmondod.
2013. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért a fűnyírás meg a dudálás nem ugyanaz.Szóljál,hogy zavar engem is zavarna,én pl nem engedem a gyerekemnek,nem is értem miért kell mindent engedni.
2013. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
2 szomszéddal odébb van 2 kisfiú. Soha sem értettuk, hogy már reggel 7-kor kint szaladgálnak és visítoznak az udvaron, mi meg nem tudtunk aludni (szombat, vasárnap). Na most van egy 2,5 éves kislányunk és nemsokára érkezik a második lányunk. Most értettuk meg, hogy ilyenek a gyerekek, mert a miénk is ezt csinálja. Nem tapaszthatom be a száját. Majd ha neked is lesz gyereked, máshogy fogod látni a dolgokat.
2013. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az oké,hogy zavaró, de gondolom nem két órán keresztül nyomja a dudát! Vagy legalábbis én ilyet még nem láttam sehol. Apukám is beszokta ültetni a fiam a kocsijába, max. kétszer engedi,hogy dudáljon egyet és annyi.

Viszont engem meg az zavar,hogy a szomszéd rendre vasárnap ebéd után nyírja a füvet a benzinessel, és nem csak 10 percig! De ez van! Elviselem, ahogy még sok mást is!

2013. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok erre gondoltam én is, mint a 8-as.

Max 2-3x dudál de pl a fűnyíró megy kb 1 órát...de mondom nem baj mert egymás mellett élünk...

2013. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ez a dudanyomogatás napi 5 perc vagy fél óra? Szerintem napi 5 percet még simán el lehet viselni. Hidd el, jobban jársz, mintha minden nap fél órát üvöltene, amiért nem nyomhatta meg azt a dudát háromszor. Ha sokáig csinálja, az persze más, azt elhiszem, hogy zavaró, ez jogos. De akkor is lehet kedvesen szólni, nagy valószínűséggel normálisak a szomszédaid és képesek lesznek kezelni a helyzetet. Ha meg nem normálisak, akkor meg is van a válasz a kérdésedre: azért kell hagyni minden nap annyi ideig, mert nem normálisak a szomszédaid...
2013. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!