Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 4 éves fiunknak lehet abból...

A 4 éves fiunknak lehet abból baja az oviban, hogy nem hisz a Mikulásban, meg a húsvéti nyúlba?

Figyelt kérdés
Se a férjemnek se nekem nem mondták soha a szüleink ezeket, ennek ellenére persze ugyanolyan örömmel vártuk az ünnepeket, én például ugyanúgy csináltam ajándékot a szüleimnek és úgy adtam át, hogy a Mikulás hozta vagy a nyuszi. A fiammal mi is csináltunk apának ajándékot, az öcsinek is és a nagyszülőknek is, ő meg boldogan adta oda az aktuális figura nevében, és én is kaptam egy győnyörű rajzot a nyuszitól. Most viszont kicsit megijedtem, mert az oviban a legtöbb gyerek hisz bennük és félek, hogy ebből még lesznek kellemetlenségek.
2013. aug. 24. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem nem lehet baja.

Az én kisfiam az ellenkezője volt, ő meg hitt benne 10 éves koráig, és egyik gyerek sem mondta el neki sem az oviban sem az iskolában

2013. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle. Viszont mondd el neki az ő gyerek nyelvén, hogy mások azt hiszik, a nyuszi létezik, és ezért ne mondja azt másoknak, hogy nem a nyuszi hozza. Nálunk volt Jézuska, de a fiamnál már nem lesz. Jobb, ha tudja, hogy az ajándék nem égből pottyan:)
2013. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele hogy ne rontsa el a mások hitétt őrömét ,akor nem lesz baj .
2013. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!