Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4éves fiunknak van 1 oviba...

4éves fiunknak van 1 oviba járó sportcipöje, +egy otthoni,1 száras tornacipö, otthon bentre 1 papucs, kintre 1 klumpa s 1 uszócpöféleség. Kell-e ezek mellé még 1 szanda s ha igen, nyitott vagy zárt legyen? Falun lakunk.

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ez mind zárt cipő. 40 fokba ha ki kell mennetek valamiért, berohad a lába :(

szerintem elkélne kánikulában egy kis szandi, főleg az oviban! ott még klumpával se tudod kiváltani mert balesetveszélyes az udvaron

2013. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vége az ovinak nálunk,majd szept.15 -én kezdödik megint addig itthon vagyunk,csak arra gondoltam,ha el kell valahova mennünk,jobb lenne a szanda
2013. jún. 21. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom kint és bent is csak szandálban van. Mi is falunk lakunk és nyitott a szandálja.
2013. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,5 éves fiam a kertben crocs-ot használ, de ha kimegyünk valahová (boltba, sétálni) túraszandált (bőr) vagy vászoncipőt. Kisvárosban lakunk. Szerintem kellene szandál.
2013. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első év, hogy nem veszek szandált. Csak a habklumpát hajlandóak hordani bárhová megyünk. Ha olyan kiöltözős helyre kéne menni, akkor beszereznék persze, de a játszózásra tökéletes a klumpa
2013. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kell szandal. De ha megfogadsz egy jo tanacsot akkor olyat probalj venni ami korbe le van vedve gumival. 3 es fel eves a kisfiam es ugy jartunk, hogy megvettem neki a szep szandalt (siesta) imadjuk is es semmi gondom a minoseggel felre ne ertsetek de sajnos par ora alatt (nem nap vagy het, hanem ora :( ) lerugta az elejet, ugy, hogy nagyon csunyan lejott a bor. Vettem feher borfesteket es most annyira helyrehoztam, hogy nem latszik de csak akkor adom ra ha megyunk valahova, pl szulinapra, setalni a varosba... Vettem egy sokkal olcsobb szandalt neki (valami lengyel gyartmany) es korbe le van vedve gumival. Ha lehet ilyet keress. Mar bicajozott vele, labdat rugott es minden nap hordja az oviba mar aprilis ota es semmi de semmi baja. Igy azt tanacsolom, hogy ha egyet akarsz venni es jatszani meg alkalmakra is akarod hasznlani akkor vegyel hasonlot. Mindjart linkelem a kepet es latszik rajta korbe a gumi:


[link]

2013. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!