Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves szülők! Miért a másikon...

Kedves szülők! Miért a másikon kell kiadni a feszűltséget, amikor a saját gyereket kellene megnevelni?

Figyelt kérdés

Már tettem fel egy kérdést más kategóriában, de most kicsit közelebbi helyről szeretnék válaszhoz jutni!

Nem utálom a gyerekeket, inkább az ilyen szülőket!

Most lehet utálni fogtok, de engem ez bosszant. itt van egy szomszéd, akinek van 2 kis gyereke, olyan 5-6 évesek, és nyúzzák egymást, ordibálnak, sikongatnak, és egész nap kb.

Én zenét hallgatok, kb 2-3 órát egy nap. És nem hangosan. A szobámban lehet hangos, de zárva az ablak, és a ház másik felén van a terasz. Oda szoktam kiűlni. És annyira hangos, hogy ott halljam nyitott ajtóval. Tehát gondolhatjátok, hogy nem egy Balaton Sound hangzás megy nálam!

És a szomszéd beszólt, hogy ne halgassam már ilyen hangosan a zenét, mert "jajj de hangos!"

Kérdem én, miért?

Neki a gyereki kint ordítoznak, nyúzzák egymást, az nem hangos? Én kb 2-3 órát hallgatom egy nap. A két gyerek meg reggel 7 től kb du. 6-7 ig kint van, közben persze bemennek ebédelni 1-2 órát, de akkor is.


Az miért nem hangos, hogy zárt ablakkal hallom a gyerekeket ordítozni?

Tudom, a gyereket nem lehet lehalkítani, én vagyok a hibás, de akkor sem fogom fel, hogy zavarja az, hogy annyira hangos a zene, hogy a kertjében hall egy kis halk zenét, de nem az ablakába tettem a hangszórókat!

Körbe mentem a házon, mindenhol kis monoton elnyomott zene hallatszik, nem remegnek az üvegek!


Szóval szerertnék választ kapni arra, hogy miért kell a másikat piszkálni, ha a saját gyereke ordibál egész nap, és rájuk sem szól, hogy esetleg mások aludni akarnak(nem én) de vannak akik éjszakások, és zavarhatja őket?

Én a zenét olyan 12-2 között hallgatom, még csak nem is éjszaka!



2013. aug. 25. 12:32
 1/7 salvadorina ***** válasza:
36%
Megválaszoltad magadnak. A gyerekeket nem lehet lehalkítani, de a zenét igen. Mit vársz? Zárja be őket? A kisgyerekek ilyenek. Hangosak, sokszor idegesítőek, és hiába szólsz rájuk.
2013. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Költözz el egy kertes házba! Senki és senkit nem fogsz zavarni.
2013. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de abban lakom!
2013. aug. 25. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Az én gyerekeim is elég hangosak tudnak lenni, de semmik ahhoz képest, hogy az egyik szomszédban van vagy 10 kutya, a másik egész nap flexel, a harmadik folyton fát vág, a negyedik meg minden este tűzijátékozik :)

Ja, és a fűnyírós-fűkaszás szomszédról nem is beszélve :)

2013. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%
Hulye meberek mindig lesznek. Es ez pedig nagy butasag, a gyerekeket is le lehet csendesiteni, csak meg kell nevelni oket. Mi nagyimnal 3an voltunk mindig nyaron es hangoskozdtunk de sosem volt visitozas. Ha legkozelebb szol mondd meg, hogy ha elturi a gyerekei visitozasat a zenet is el tudja.
2013. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem tőlük kérdezed meg? Nekem 2 gyerekem van, és nincsenek illuzióim velük kapcsolatban, próbálom őket úgy nevelni, hogy lehetőleg ne zavarjanak másokat, de hát gyerekek.

Ugyanakkor tolerálom más ember zavaró dolgait, mert nyilván ők sem direkt bosszantanak engem. Gondolok itt a fűnyírásra, kutyaugatásra, gyerekzsivajra stb.

De ha gondom lenne velük, akkor nem ismeretlenekkel beszelném meg, hanem azzal, aki zavar. Szóval a választ tőlünk nem fogod megkapni, csak attól, akivel az adott problémád van.

2013. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van...mármint én veled értek egyet,de nem tudsz vele mit csinálni!Nekem is ilyen a szomszéd...tudom mi a helyzet.Én megpróbálok nem oda figyelni rájuk,de ha én csinálok valamit ő se szóljon bele!Ne hagyd magad,nehogy már elnyomjanak a saját lakásodba!Éld az életed úgy ahogy akarod!Kitartás,meg lesz a gyümölcse :)
2013. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!