Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől csinálhatja ezt? 5 éves...

Mitől csinálhatja ezt? 5 éves kisfiam mostanában sokszor mondja, hogy viszket a feneke, és vakargatja, turkálja is.

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem komolyan, de most már kezdek megijedni. Lehet, hogy férges? Vagy mi lehet a baja?
2013. aug. 25. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, én arra gyanakodnék hogy férges.

nézd meg legközelebb a székletét.

2013. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem neki, és nem láttam benne semmit.
2013. aug. 25. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért adnék neki jó fokhagymás pirítóst az kihajtja ha van benne. Egy próbát megér.

De lehet a melegtől izzad neki és azért viszket. De tuti figyelném a kakáját mert nekem is a féreg jutott legelőször eszembe.

2013. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten elmegyek a gyerekorvoshoz, megkérdezem Őt is.
2013. aug. 25. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Gilisztás, nem halllottál még ilyenről vagy neked ne volt kiskorodban?
2013. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

5-ös! Ezt most úgy adod elő a kérdezőnek mintha mindenkinek kötelezően férgesnek kellett volna lennie kiskorába!Pl.én se voltam az, és a párom se, és a tesóim se,senki a környezetemből!


Kérdező ennek számos oka lehet:pl.ekcéma,pikkelysömör,málybetegségre utaló jel is lehet,diabéteszre adhat gyanút,aranyeres probléma,bélféreg,bélgiliszta stb!

Ezek általános okok! 38hkm

2013. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, nekem nem volt kiskoromban semmi ilyen problémám.

Mindenképpen elviszem gyerekorvoshoz.

2013. aug. 25. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

férges gilisztás lehet

etess vele sok fokhagymát (levest vagy másra kenve az segiteni fog amugy meg dioki

2013. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!