Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korától lehet a...

Mennyi idős korától lehet a gyereket a kezénél fogva hintáztatni séta közben?

Figyelt kérdés
Sétálunk, ő középen, a férjem és én fogjuk a két kezét. Ő néha felemeli a lábait, és néhány lépés erejéig a levegőben lengedezik. Viszont még csak 18 hónapos. Nem árt ez neki? Kicsit tartok tőle, hogy meghúzódhat a válla, vagy ilyesmi... vagy nem?

2013. aug. 27. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sosem kellene, mert kiugorhat a válla.
2013. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ja persze tegyük buborékba is....

Nem lesz semmi baja,ha kicsit hintázik a gyerek pláne már 1,5 évesen.

2013. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell buborékba tenni, de kifejezetten veszélynek se kitenni a gyereket, ha nem muszáj.
2013. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
veszélynek??? te tudod mi a veszély? semmi baja nem lesz ettől a gyereknek és szeretik is
2013. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Végülis a kiugrott vall az kifejezetten jo érzés a gyereknek.... A kórházi látogatás es a helyrerakása is.... Csináld, ha akarod.
2013. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Elég baj ha kiugrik a gyerek válla mert hintázik kicsit
2013. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy lóg a kezetekben és hintázik picit,semmi baja nem lesz.

Ha hirtelen van felrántva pl,akkor szerintem is meghúzódhat, kiugorhat a válla.

2013. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem gondolom, hogy különösebben veszélyes lenne ez a játék, csak azt nem tudom eldönteni, hogy ő még nem kicsi-e hozzá? Konkrétan azoknak a véleménye érdekelne, akik szokták így hintáztatni a gyereket, hogy mennyi idősen kezdték, vagy szerintetek mennyi idős korban lehet elkezdeni.
2013. aug. 27. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:
mi pont kb 1,5 éves korában kezdtük..soha nem lett még baja,már 3 éves múlt de még most is imádja!
2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos és mostanában csináltuk vele először. Nagyon tetszett neki. Utána alig akart jönni. Nem gondolom, hogy ettől kiugrana a válla.
2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!